دانلود مقاله و خرید ترجمه:کاربرد بسته‌های رها‌شده برای تحویل داده در VANETها - 2013

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های VANET ( VANET NETWORKS )
 • Utilizing the dropped packets for data delivery in VANETs کاربرد بسته‌های رها‌شده برای تحویل داده در VANETها

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کاربرد بسته‌های رها‌شده برای تحویل داده در VANETها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Utilizing the dropped packets for data delivery in VANETs


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - The Journal of China Universities of Posts and Telecommunications, June 2013, 20(3): 48–52


  نویسنده:

  SONG Chao, LIU Ming, GONG Hai-gang, CHEN Gui-hai, CAO Jian-nong


  چکیده انگلیسی:

  Timely and cost-efficient multi-hop data delivery among vehicles is essential for vehicular ad-hoc networks (VANETs), and various routing protocols are envisioned for infrastructure-less vehicle-to-vehicle (V2V) communications. Generally, when a packet (or a duplicate) is delivered out of the routing path, it will be dropped. However, we observe that these packets (or duplicates) may also be delivered much faster than the packets delivered along the original routing path. In this paper, we propose a novel tree based routing scheme (TBRS) for ultilizing the dropped packets in VANETs. In TBRS, the packet is delivered along a routing tree with the destination as its root. And when the packet is delivered out its routing tree, it won’t be dropt immediately and will be delivered for a while if it can arrive at another branch of the tree. We conduct the extensive simulations to evaluate the performance of TBRS based on the road map of a real city collected from Google Earth. The simulation results show that TBRS can outperform the existing protocols, especially when the network resources are limited.
  Keywords: routing | vanet | opportunistic forwarding


  چکیده فارسی:

  تحویل داده چند گامی به موقع و باهزینه کارآمد در میان وسایل نقلیه برای شبکه‌های اقتضایی وسایل نقلیه (VANETs) ضروری بوده، و پروتکل‌های مسیریابی متنوعی برای ارتباطات بدون زیرساخت وسیله نقلیه-به-وسیله نقلیه (V2V) معرفی شده‌اند. در حالت کلی، وقتی که یک بسته (یا یک تکرار از آن) از مسیر مسیریابی خارج شود، رها خواهد شد. اما، ما مشاهده می‌کنیم که این بسته‌ها (یا تکرار آن‌ها) ممکن است زود تر از بسته‌هایی که از طریق مسیرهای مسیریابی اصلی تحویل داده می‌شوند، به مقصد تحویل داده شوند. در این مقاله، ما یک شمای مسیریابی مبتنی بر درخت (TBRS) جدید برای بهره‌گیری از بسته‌های رها شده در VANETها معرفی می‌کنیم. در TBRS، بسته از طریق یک درخت مسیریابی که مقصد به عنوان ریشه آن است، تحویل داده می‌شود. و وقتی که بسته از درخت مسیریابی خود خارج شود، فورا رها نشده و اگر بتواند بعد از مدتی به شاخه‌ای دیگر از درخت برسد، تحویل داده خواهد شد. ما شبیه‌سازی‌های گسترده‌ای را برای ارزیابی کارایی TBRS بر اساس نقشه راه یک شهر واقعی که از Google Earth جمع‌آوری شده است، انجام می‌دهیم. نتایج شبیه‌سازی نشان می‌دهند که TBRS می‌تواند پروتکل‌های موجود را پشت سر بگذارد، مخصوصا زمانی که منابع شبکه محدود باشند.
  کلمات کلیدی: مسیریابی | vanet | پیشرانی فرصت ‌طلب


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 221 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-VANET
موضوعات
footer