دانلود مقاله و خرید ترجمه:تولید توضیحات (توصیفات) ویدیوی زبان طبیعی با استفاده از دانش حاصل از متن کاوی - 2013

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی ( data mining )
 • Generating Natural-Language Video Descriptions Using Text-Mined Knowledge تولید توضیحات (توصیفات) ویدیوی زبان طبیعی با استفاده از دانش حاصل از متن کاوی
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تولید توضیحات (توصیفات) ویدیوی زبان طبیعی با استفاده از دانش حاصل از متن کاوی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Generating Natural-Language Video Descriptions Using Text-Mined Knowledge


  منبع:

  2013, Association for the Advancement of Artificial Intelligence


  نویسنده:

  Niveda Krishnamoorthy, Girish Malkarnenkar , Raymond Mooney


  چکیده انگلیسی:

  We present a holistic data-driven technique that generates natural-language descriptions for videos. We combine the output of state-of-the-art object and activity detectors with “real-world” knowledge to select the most probable subject-verb-object triplet for describing a video. We show that this knowledge, automatically mined from web-scale text corpora, enhances the triplet selection algorithm by providing it contextual information and leads to a four-fold increase in activity identification. Unlike previous methods, our approach can annotate arbitrary videos without requiring the expensive collection and annotation of a similar training video corpus. We evaluate our technique against a baseline that does not use text-mined knowledge and show that humans prefer our descriptions 61% of the time.


  چکیده فارسی:

  ما یک تکنیک جامع مبتنی بر داده ارائه می‌دهیم که توضیحات زبان طبیعی برای ویدیوها تولید می‌کند. ما خروجی مفعول مرز دانش و کشف کننده‌های فعالیت را با دانش دنیای واقعی برای انتخاب سه‌تایی فاعل- فعل- مفعول به منظور توضیح یک ویدیو، ترکیب می‌کنیم. ما نشان می‌دهیم که این دانش، که بصورت خودکار از بدنه متن استخراج شده‌است، الگوریتم انتخاب سه‌تایی را با فراهم‌سازی اطلاعات متنی آن، بهبود بخشیده و منجربه یک افزایش چهاربرابری در شناسایی فعالیت می‌شود. بر خلاف روش‌های قبلی، رویکرد ما می‌تواند ویدیوهای دلخواه را بدون نیاز به جمع‌آوری و حاشیه‌نویسی متن‌های (از قبل تهیه شده) مربوط به ویدیوهای آموزشی مشابه، حاشیه نویسی کند. ما تکنیک خود را در برابر یک روش پایه که از دانش حاصل از متن کاوی استفاده نمی‌کند، ارزیابی کرده و نشان می‌دهیم که افراد، در 61% از مواقع، توضیحات ما را ترجیح می‌دهند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 29

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 918 کیلوبایت


  قیمت: 29000 تومان  23200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer