دانلود مقاله و خرید ترجمه:چالش تفکیک و تشخیص سخنرانی CHIME دوم: مجموعه داده‌ها، وظایف و مبناها - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:چالش تفکیک و تشخیص سخنرانی CHIME دوم: مجموعه داده‌ها، وظایف و مبناها - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده یادگیری ماشین ( machine learning )
 • THE SECOND CHIME SPEECH SEPARATION AND RECOGNITION CHALLENGE: DATASETS, TASKS AND BASELINES چالش تفکیک و تشخیص سخنرانی CHIME دوم: مجموعه داده‌ها، وظایف و مبناها

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چالش تفکیک و تشخیص سخنرانی CHIME دوم: مجموعه داده‌ها، وظایف و مبناها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  THE SECOND CHIME SPEECH SEPARATION AND RECOGNITION CHALLENGE: DATASETS, TASKS AND BASELINES


  منبع:

  978-1-4799-0356-6/13/$31.00 ©2013 IEEE


  نویسنده:

  Emmanuel Vincent, Jon Barker, Shinji Watanabe, Francesco Nesta


  چکیده انگلیسی:

  Distant-microphone automatic speech recognition (ASR) remains a challenging goal in everyday environments involving multiple background sources and reverberation. This paper is intended to be a reference on the 2nd ‘CHiME’ Challenge, an initiative designed to analyze and evaluate the performance of ASR systems in a real-world domestic environment. Two separate tracks have been proposed: a small-vocabulary task with small speaker movements and a medium-vocabulary task without speaker movements. We discuss the rationale for the challenge and provide a detailed description of the datasets, tasks and baseline performance results for each track.
  Index Terms: Noise-robust ASR | ‘CHiME’ Challenge


  چکیده فارسی:

  تشخیص خودکار گفتار (ASR) دور از میکروفون هنوز هم به عنوان یک هدف چالش‌برانگیز در محیط‌های روزمره از جمله منابع پس‌زمینه متعدد و پژواک، باقی مانده است. این مقاله مایل است تا به مرجعی در زمینه چالش CHiME دوم تبدیل شده و بصورت ابتکار عملی درآید که برای تحلیل و ارزیابی کارایی سیستم‌های ASR در محیط‌های داخلی دنیای واقعی طراحی شده است. دو مسیر (Track) جداگانه پیشنهاد شده است: یک وظیفه مجموعه واژگان کوچک با جابجایی کم گوینده و یک وظیفه مجموعه واژگان متوسط بدون جابجایی گوینده. ما درباره منطق چالش فوق بحث کرده و یک توضیح با جزئیات از مجموعه داده‌ها، وظایف و نتایج کارایی پایه را برای هر مسیر ارائه می‌دهیم.
  کلمات کلیدی: ASR نویز قوی | چالش CHiME


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 114 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
یادگیری-ماشین
موضوعات
footer