دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر حملات، مکانیزم‌های امنیت و چالش ها در شبکه‌های حسگر بی‌سیم - 2009

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم ( wireless networks )
 • A Survey of Attacks, Security Mechanisms and Challenges in Wireless Sensor Networks مروری بر حملات، مکانیزم‌های امنیت و چالش ها در شبکه‌های حسگر بی‌سیم

  سال انتشار:

  2009


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری بر حملات، مکانیزم‌های امنیت و چالش ها در شبکه‌های حسگر بی‌سیم


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Survey of Attacks, Security Mechanisms and Challenges in Wireless Sensor Networks


  منبع:

  (IJCSIS) International Journal of Computer Science and Information Security, Vol. 4, No. 1 and 2, 2009


  نویسنده:

  Dr. G. Padmavathi, Mrs. D. Shanmugapriya


  چکیده انگلیسی:

  Wireless Sensor networks (WSN) is an emerging technology and have great potential to be employed in critical situations like battlefields and commercial applications such as building, traffic surveillance, habitat monitoring and smart homes and many more scenarios. One of the major challenges wireless sensor networks face today is security. While the deployment of sensor nodes in an unattended environment makes the networks vulnerable to a variety of potential attacks, the inherent power and memory limitations of sensor nodes makes conventional security solutions unfeasible. The sensing technology combined with processing power and wireless communication makes it profitable for being exploited in great quantity in future. The wireless communication technology also acquires various types of security threats. This paper discusses a wide variety of attacks in WSN and their classification mechanisms and different securities available to handle them including the challenges faced.
  Keywords: Wireless Sensor Network | Security Goal | Security Attacks | Defensive mechanisms | Challenges


  چکیده فارسی:

  شبکه‌های حسگر بی‌سیم (WSN) یک تکنولوژی نوظهور بوده و پتانسیل بزرگی برای بکارگیری در شرایط خاصی مانند میادین جنگی و کاربردهای تجاری مانند ساخت وساز، نظارت بر ترافیک، مانیتورینگ محیط و خانه‌های هوشمند و بسیاری از سناریوهای دیگر دارند. یکی از برزگ‌ترین چالش‌های شبکه های حسگر بی‌سیم که امروزه با آن روبرو هستند، امنیت است. در حالیکه توسعه‌ی گره‌های بی‌سیم در یک محیط بدون مراقب، این شبکه‌ها را در معرض آسیب حمله‌های متنوع قرار داده است. محدودیت ذاتی گره‌های حسگر از لحاظ انرژی و حافظه، راه‌حل‌های امنیتی گذشته را غیر عملی کرده است. تکنولوژی حسگری در ترکیب با انرژی پردازشی و ارتباطات بی‌سیم، استفاده گسترده از این تکنولوژی در آینده را سودبخش می‌کند. همچنین تکنولوژی ارتباطات بی سیم با انواع متنوعی از تهدیدهای امنیتی روبرو شده است. این مقاله رنج وسیعی از انواع حمله‌ها و امنیت‌های مختلف در دسترس برای کنترل آن‌ها را به همراه چالش‌های پیش‌رو مورد بحث قرار می‌دهد.
  کلمات کلیدی: شبکه حسگر بی‌سیم | هدف امنیتی | حمله‌های امنیتی | مکانیزم‌های دفاعی | چالش‌ها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 109 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer