دانلود مقاله و خرید ترجمه:ادغام مسیریابی MANET و DTN - 2006

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ادغام مسیریابی MANET و DTN - 2006
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • Integrating DTN and MANET Routing ادغام مسیریابی MANET و DTN

  سال انتشار:

  2006


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ادغام مسیریابی MANET و DTN


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Integrating DTN and MANET Routing


  منبع:

  ACM, SIGCOMM’06 Workshops September 11-15, 2006,


  نویسنده:

  Jorg Ott, Dirk Kutscher, Christoph Dwertmann


  چکیده انگلیسی:

  Mobile Ad-hoc Network (MANET) routing protocols aim at establishing end-to-end paths between communicating nodes and thus support end-to-end semantics of existing transports and applications. In contrast, DTN-based communication schemes imply asynchronous communication (and thus often require new applications) but achieve better reachability, particularly in sparsely populated environments. In this paper, we suggest a hybrid scheme that combines AODV and DTN-based routing and allows keeping the AODV advantage of maintaining end-to-end semantics whenever possible while, at the same time, also offering DTN-based communication options whenever available—leaving the choice to the application. We present our protocol and system design, particularly including the interaction of AODV and DTN, demonstrate achievable performance gains based upon measurements, and report on initial experiments with our implementation in an emulation environment.
  Keywords: Delay-tolerant Networking | Mobile Ad-hoc Networking | Routing


  چکیده فارسی:

  هدف پروتکل های مسیریابی شبکه ی ادهاک متحرک (MANET)، ایجاد مسیرهای انتها به انتها بین گره های ارتباطی و بنابراین پشتیبانی از معناشناسی انتها به انتهای مربوط به حمل و نقل ها (ناوبری ها) و کاربردهای موجود است. در سمت مقابل، شماهای ارتباطی مبتنی بر DTN، اشاره به ارتباطات ناهمگام (و بنابراین معمولا نیازمند کاربردهاب جدید هستند) دارد، ولی قابلیت دسترس پذیری و قابلیت انجام بهتری را در محیط های جمعیتی خلوت، فراهم می کند. در این مقاله، ما شما (طرح) ترکیبی را فرض می کنیم که مسیریابی مبتنی بر DTN و AODV را ترکیب کرده و حفظ مزیت نگهداری معناشناسی انتها به انتهای مربوط به AODV را تا حد ممکن، ممکن می سازد، و همچنین بطور همزمان، گزینه های ارتباطی مبتنی بر DTN را هر زمان که ممکن باشد،- با حذف انتخاب برای کاربرد، ارائه می دهد. ما پروتکل و طرح سیستم خود را ، به خصوص تعامل بین AODV و DTN، نشان داده، کارایی بدست آمده را بر اساس اندازه گیری اثبات کرده، و تجارب اولیه با پیاده سازی خود در محیط شبیه سازی را گزارش می کنیم.
  کلمات کلیدی: شبکه بندی با تحمل تأخیر | شبکه بندی ادهاک متحرک | مسیریابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 171 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer