دانلود مقاله و خرید ترجمه:تدریس انگلیسی برای علم و تکنولوژی: رویکردی برای خواندن انگلیسی مهندسی - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تدریس انگلیسی برای علم و تکنولوژی: رویکردی برای خواندن انگلیسی مهندسی - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده آموزش و پرورش ( Education )
 • Teaching English for Science and Technology: An Approach for Reading with Engineering English تدریس انگلیسی برای علم و تکنولوژی: رویکردی برای خواندن انگلیسی مهندسی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تدریس انگلیسی برای علم و تکنولوژی: رویکردی برای خواندن انگلیسی مهندسی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Teaching English for Science and Technology: An Approach for Reading with Engineering English


  منبع:

  2 0 1 3 N u m b e r 2 | E n g l i s h T E a c h i n g F o r u m


  نویسنده:

  James W. Porcaro


  چکیده انگلیسی:

  More and more teachers in recent years are teach ing courses in English - for Specific Purposes (ESP), which is defined as “the branch of English language education which focuses on training in specific domains of English to accomplish specific academic or workplace tasks” (Orr 2005, 9). Unfortunately, many instructors are delegated to teach ESP without the opportunity for extensive preparation, and to make matters worse, ESP courses often stand alone without a curriculum-wide program of ESP or a resource-rich university center with an English language faculty specialized in this field. As a result, the opportunity for orientation, training, support, and collaboration related to this branch of teaching is quite limited or entirely unavailable for many ESP teachers.


  چکیده فارسی:

  معلم های بیش تر و بیش تری در سال های اخیر در حال تدریس واحدهای درسی انگلیسی برای اهداف خاص (ESP) می باشند، که با عنوان "شاخه ای از آموزش انگلیسی که بر آموزش در زمینه ای خاصی از انگلیسی برای انجام تکالیف دانشگاهی یا محل کار، تمرکز دارد" شناخته می شود (اور 2005، 9). متأسفانه، بسیاری از مدرسان برای تدریس ESP بدون داشتن فرصتی برای آماده سازی گسترده، مأمور می شوند، و اوضاع را بدتر می کنند، دروس ESP معمولا به صورت مستقل بدون داشتن برنامه درسی ESP و یا یک مرکز دانشگاهی با منابع غنی با یک دانشکده زبان انگلیسی خاص برای این رشته، ارائه می شوند. به عنوان یک نتیجه، برای بسیاری از مدرسان ESP فرصتی برای آشنایی، آموزش، پشتیبانی، و همکاری در زمینه ی این شاخه از تدریس کاملا محدود بوده و یا به طور کلی دور از دسترس می باشد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 43 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-و-پرورش
موضوعات
footer