دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحلیل کتاب سنجی انتشارات درمورد گردشگری شرابخواری در پایگاه داده ای Scopus و WoS - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحلیل کتاب سنجی انتشارات درمورد گردشگری شرابخواری در پایگاه داده ای Scopus و WoS - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Bibliometric analysis of publications on wine tourism in the databases Scopus and WoS تحلیل کتاب سنجی انتشارات درمورد گردشگری شرابخواری در پایگاه داده ای Scopus و WoS
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحلیل کتاب سنجی انتشارات درمورد گردشگری شرابخواری در پایگاه داده ای Scopus و WoS


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Bibliometric analysis of publications on wine tourism in the databases Scopus and WoS


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - European Research on Management and Business Economics 23 (2017) 8–15


  نویسنده:

  Amador Durán Sánchez a, María de la Cruz Del Río Rama b, José Álvarez García


  چکیده انگلیسی:

  The aim of this study was to show the current state of scientific research regarding wine tourism, by comparing the platforms of scientific information WoS and Scopus and applying quantitative methods. For this purpose, a bibliometric study of the publications indexed in WoS and Scopus was conducted, analyzing the correlation between increases, coverage, overlap, dispersion and concentration of documents. During the search process, a set of 238 articles and 122 different journals were obtained. Based on the results of the comparative study, we conclude that WoS and Scopus databases differ in scope, data volume and coverage policies with a high degree of unique sources and articles, resulting both of them complementary and not mutually exclusive. Scopus covers the area of wine tourism better, by including a greater number of journals, papers and signatures.
  Keywords: Wine tourism | Bibliometric analysis | Overlap | WoS | Scopus


  چکیده فارسی:

  هدف از این مطالعه، نشان دادن وضعیت فعلی تحقیقات علمی درباره گردشگری شرابخواری ازطریق مقایسه بسترهای اطلاعات علمی WoS و Scopus و به کارگیری روشهای کمّی می باشد. به همین منظور، یک مطالعه کتاب سنجی بر روی انتشارات فهرست شده در WoS و Scopus انجام شد که همبستگی بین افزایش ها، پوشش ها، همپوشانی ها، پراکندگی و تمرکز مدارک را تحلیل می کند. درطی فرآیند جستجو، یک سری شامل 238 مقاله و 122 مجله مختلف به دست آمد. بر مبنای نتایج مطالعه مقایسه ای، ما نتیجه می گیریم که پایگاه داده ای WoS و Scopus از نظر حوزه، حجم داده ها و سیاست های پوششی با درجه بالایی از منابع و مقالات منحصر به فرد باهم متفاوت هستند که منجر به این می شود که هردوی آنها مکمل هم باشند و یکجا جمع نشوند. Scopus ازطریق شامل کردن تعداد بیشتری مجلات، مقالات و امضاها، در حوزه گردشگری شرابخواری بهتر است.
  کلمات کلیدی: گردشگری شرابخواری | تحلیل کتاب سنجی | همپوشانی | WOS | اسکوپوس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 274 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer