دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک بازبینی از مدل مارکوف برای تخمین قابلیت اطمینان نرم افزار - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک بازبینی از مدل مارکوف برای تخمین قابلیت اطمینان نرم افزار - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی نرم افزار ( software engineering )
 • A Review of Markov Model for Estimating Software Reliability یک بازبینی از مدل مارکوف برای تخمین قابلیت اطمینان نرم افزار

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک بازبینی از مدل مارکوف برای تخمین قابلیت اطمینان نرم افزار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Review of Markov Model for Estimating Software Reliability


  منبع:

  International Journal of Advanced Research in Computer Science and Software Engineering, Volume 3, Issue 6, June 2013


  نویسنده:

  Divya Bindal


  چکیده انگلیسی:

  Software reliability is the most important aspect of any software. The quality of a computer system tends to be greatly dependent on software, and is gaining in the importance of software reliability. Software Reliability is the ability of software to function under given environmental conditions for particular amount of time by taking into account all precisions of the software. Markov Model is used to represent the architecture of the software & provides a mean for analyzing the reliability of software. It is a mathematical system consisting of finite no of possible states that undergoes transition from one state to another state. The Markov Model assumes that future is independent of the past given the present i.e. the probability of transitioning from some state i to another state j depends only on the current state i not on the sequence of events that preceded it . In this paper we discussed how Markov Mode of software is drawn, its application and how it is used for estimating the reliability of software.
  Keywords: Markov Model | Reliability | Failure Rate | Statistical Testing | Probability


  چکیده فارسی:

  قابلیت اطمینان نرم افزار یکی از مهم ترین جنبه های یک نرم افزار است. کیفیت سیستم کامپیوتری بیش تر وابسته به نرم افزار بوده و از قابلیت اطمینان نرم افزار بدست می آید. قابلیت اطمینان نرم افزار عبارتست از توانایی نرم افزار برای کار تحت شرایط محیطی داده شده (مفروض) برای یک مدت زمان خاص با توجه به همه جبنه های دقت (صحت) نرم افزار. مدل مارکوف به منظور نمایش معماری نرم افزار بکار رفته و وسیله ای را برای تحلیل قابلیت اطمینان نرم افزار فراهم می کند. آن یک سیستم ریاضی شامل تعداد متنهای از حالت های ممکن است که در آن انتقال از یک حالت به حالت دیگر اتفاق می افتد. مدل مارکوف فرض می کند که با داشتن حالت کنونی، حالت بعدی به حالت گذشته بستگی ندارد (مستقل از حالت (های) گذشته است)، یعنی، احتمال انتقال از بعضی از حالت های i به حالت دیگر j فقط به حالت کنونی بستگی دارد و نه به دنباله ای از حالت هایی که قبل از آن اتفاق افتاده اند. در این مقاله، ما در مورد این که مدل مارکوف نرم افزار چگونه کشیده می شود، کاربردهای آن و چگونگی استفاده از آن برای تخمین قابلیت اطمینان نرم افزار بحث می کنیم.
  کلمات کلیدی: مدل مارکوف | قابلیت اطمینان | میزان شکست | تست آماری | احتمال


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 83 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-نرم-افزار
موضوعات
footer