دانلود مقاله و خرید ترجمه:تقویت تحقیقات بازاریابی اجتماعی: بدست آوردن بینش از طریق مردم شناسی ( قوم نگاری) - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تقویت تحقیقات بازاریابی اجتماعی: بدست آوردن بینش از طریق مردم شناسی ( قوم نگاری) - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • Strengthening social marketing research: Harnessing “insight” through ethnography تقویت تحقیقات بازاریابی اجتماعی: بدست آوردن بینش از طریق مردم شناسی ( قوم نگاری)
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تقویت تحقیقات بازاریابی اجتماعی: بدست آوردن بینش از طریق مردم شناسی ( قوم نگاری)


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Strengthening social marketing research: Harnessing “insight” through ethnography


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Australasian Marketing Journal (AMJ), Volume 23, Issue 4, November 2015, Pages 286–293


  نویسنده:

  Linda Brennan, Marie-Louise Fry , Josephine Previte


  چکیده انگلیسی:

  This paper aims to challenge social marketers to extend their research repertoire beyond restrictive ‘individualised rationalities’ driving reliance on scientifically proven evidence, population data and focus groups as insight-oriented research. Social marketing, as a discipline, is constrained by using techniques aimed at (dis)proving scientific hypotheses, thus misses the mark when it comes to creating effective social change. Gaining insight into human conduct requires research tools that examine the deep ecological context of behaviour. Ethnography has the capability to generate deep culturally based insights that captures the social world through the eyes of the consumer, yet to date remains largely underutilised in social marketing. This article explores the value of ethnography as a social marketing research method enabling in-depth and meaningful engagement with the social and cultural experiences and the performative practice that is the manifestation of human existence.
  Keywords: Social marketing | Research insight | Ethnography | Behaviour change | Social change | Behavioural ecology


  چکیده فارسی:

  این مقاله با هدف به چالش کشیدن بازاریابان اجتماعی برای گسترش مجموعه تحقیقاتشان بدون محدود کردن عقلانیت شخصی در شواهد علمی شان ، داده های مربوط به جمعیت و همچنین تمرکز بر پژوهش بینش گرا انجام شده است . بازاریابی اجتماعی به عنوان یک رشته ، مقیّد به استفاده از تکنیک ها در اثبات فرضیه های علمی است بنابراین وقتی به سمت ایجاد تغییرات موثر اجتماعی سوق پیدا می کند این نشانه مخصوص را از دست می دهد . بدست آوردن بصیرت ( بینش ) از رفتار انسان ها نیازمند ابزار تحقیقاتی ست که مفاهیم عمیقی از رفتار انسان ها با محیط اجتماعی را مشخص کند. علم قوم نگاری ( مردم شناسی) قابلیت ارائه این بینش عمیق را از جهان اجتماعی از طریق چشمان مصرف کننده مهیا می کند. با این حال تا حد زیادی ، در بازاریابی اجتماعی از داده ها استفاده کمی می شود. این مقاله ، ارزش علم مردم نگاری را به عنوان یک روش تحقیقاتی در بازاریابی اجتماعی که می تواند تعامل معنی داری با تجربه های فرهنگی و اجتماعی و همچنین جنبه های وجود انسان داشته باشد پیگیری می کند.
  کلمات کلیدی: بازاریابی اجتماعی | بینش پژوهش | مردم نگاری | تغییر رفتار | تغییر اجتماعی | اکولوژی رفتاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 26

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 164 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer