دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدیریت دانش برای مدیریت رو به پایین شرکتهای نفتی بخش دولتی هند - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدیریت دانش برای مدیریت رو به پایین شرکتهای نفتی بخش دولتی هند - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش ( knowledge management )
 • Knowledge Management for Downstream Supply Chain Management of Indian Public Sector Oil Companies مدیریت دانش برای مدیریت رو به پایین شرکتهای نفتی بخش دولتی هند
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدیریت دانش برای مدیریت رو به پایین شرکتهای نفتی بخش دولتی هند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Knowledge Management for Downstream Supply Chain Management of Indian Public Sector Oil Companies


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Computer Science 79 ( 2016 ) 1021 – 1028


  نویسنده:

  Aaditya Desai, Sunil Rai


  چکیده انگلیسی:

  Supply chain management is a complex process involving many processes in oil industry. Managing these processes is a challenging task in itself. Our focus is on Indian public sector oil companies, its processes and stakeholders throughout India especially the customers, retailers and depot managers. Our study will find whether Knowledge Management is helpful for these companies for improving its processes, better decision making and formulating a short and long-term strategy for business.
  Keywords: Knowledge Management (KM) | Supply Chain Management (SCM) | Public Sector Oil Companies | Software Engineering | Downstream Supply Chain Management (SCM)


  چکیده فارسی:

  مدیریت زنجیره تامین یک فرآیند پیچیده ای است که با فرایندهای بسیاری در صنعت نفت سروکار دارد. مدیریت کردن این فرآینده خودش یک کار چالش برانگیز است. تمرکز ما روی شرکتهای نفتی بخش دولتی هند، فرآیندها و ذینفعان آن درسراسر هند به ویژه مشتریان، خرده فروشان و مدیران انبار می باشد. مطالعه ما پی خواهد برد که آیا مدیریت دانش برای این شرکتها در بهبود فرآیندهای آن، تصمیم گیری بهتر و قاعده مند کردن یک راهبرد کوتاه و بلند مدت برای کسب و کار، کمک کننده خواهد بود یا خیر.
  کلیدواژه ها: مدیریت دانش | مدیریت زنجیره تامین | شرکتهای نفتی بخش دولتی | مهندسی نرم افزار | مدیریت رو به پایین زنجیره تامین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 574 کیلوبایت


  قیمت: 32000 تومان  25600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer