دانلود مقاله و خرید ترجمه:حوزه نظریه سیاسی رقابتی - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:حوزه نظریه سیاسی رقابتی - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم سیاسی 1 ( political science )
 • The Scope of Comparative Political Theory حوزه نظریه سیاسی رقابتی
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  حوزه نظریه سیاسی رقابتی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Scope of Comparative Political Theory


  منبع:

  The Annual Review of Political Science, 2015


  نویسنده:

  Diego von Vacano


  چکیده انگلیسی:

  The article examines the emergence and implications of comparative political theory (CPT). It distinguishes theorizing based on travel and observation from that based on contemplation. Tracing the rise of the term CPT to 1997, it explains the academic, geopolitical, and cultural transformations that gave rise to some of the earlier work in the field. The acceleration of globalization also led to the rapid appearance of new intercultural and transnational approaches to political theory that move beyond the West. The article proceeds to analyze the methodological variety and alternatives within CPT work, arguing that we ought to take a broad, ecumenical approach to non-Western and cross-cultural theorizing rather than posit one single method as best. It presents two broad categories of CPT, one that is normative and another that is interpretive. The articles closes by examining regional contributions in CPT, critiques, and supporting stances for CPT.
  Keywords: intercultural | interdisciplinary | globalization | non-Western | democracy


  چکیده فارسی:

  این مقاله ٬ ظهور و پیامدهای نظریه سیاسی تطبیقی (CPT) را بررسی کرده و نظریه پردازی مبتنی بر حرکت و مشاهده بر اساس تامل و تفکر را مشخص می کند . ردیابی صعود اصطلاح CPT تا سال ۱۹۹۷ نشان دهنده انتقال فرهنگی ٬ جغرافیایی و دانشگاهی است که موجب افزایش تحقیقات اولیه در این حوزه گردید . شتاب جهانی شدن نیز موجب ظهور سریع رویکردهای میان فرهنگی و انتقالی به سمت نظریه سیاسی گردیده که این حرکت پیرامون غرب حرکت می کند . مقاله ای که پیش رو دارید به تحلیل انواع روش روش شناسی و روش های متناوب در حوزه فعالیت نظریه سیاسی تطبیقی (CPT) می پردازد و بیان می کند که ما باید برای نظریه های غیر غربی بین فرهنگی رویکرد گسترده عام ایجاد کنیم نه اینکه آنها را به عنوان تنها یک روش واحد و بهترین روش تصور نماییم . این مقاله دو طبقه بندی گسترده از نظریه سیاسی تطبیقی (CPT) ارایه می دهد : اصولی و تفسیری . همچنین با بررسی سهم منطقه ای در نظریه سیاسی تطبیقی (CPT) ٬ نقد و پشتیبانی از جایگاه نظریه سیاسی تطبیقی (CPT) به پایان می رسد .
  کلمات کلیدی : میان فرهنگی |‌ میان رشته ای | جهانی سازی | ‌غیرغربی | دموکراسی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 95 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-سیاسی-1
موضوعات
footer