دانلود مقاله و خرید ترجمه:کیفیت اطلاعات در مدیریت ارتباط با مشتری - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کیفیت اطلاعات در مدیریت ارتباط با مشتری - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • Information Quality in Customer Relationship Management کیفیت اطلاعات در مدیریت ارتباط با مشتری
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کیفیت اطلاعات در مدیریت ارتباط با مشتری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Information Quality in Customer Relationship Management


  منبع:

  Global Journal of Management and Business Research: E Marketing Volume 15 Issue 6 Version 1.0 Year 2015


  نویسنده:

  Raouia Hannachi


  چکیده انگلیسی:

  The most essential and fundamental key to any successful customer relationship management (CRM) investment is information quality. Even the most sophisticated system in the world will ultimately fail without high quality information residing within the system. In today’s business world where information is the ultimate currency, the higher quality the information, the more valuable and powerful the information is to those who possess it. Good and accurate information is the most important factor in determining how successful a company is in its usage of the CRM application. A successful CRM strategy is primarily determined by the quality of information residing in the application. High quality information is essential to a company that manages its sales and marketing goals using a CRM system.


  چکیده فارسی:

  ضروری‌ترین و اساسی‌ترین کلید برای هر سرمایه‌گذاری مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) عبارتست از کیفیت اطلاعات. حتی پیچیده‌ترین سیستم در جهان نیز بدون داشتن اطلاعاتی با کیفیت بالا در سیستم، درنهایت با شکست مواجه خواهد شد.
  در دنیای کسب‌وکار امروز که در آن اطلاعات، ارز نهایی است، کسانی که اطلاعات آن‌ها کیفیت بیش‌تری داشته باشد، به همان میزان صاحب اطلاعات ارزشمندتر و قوی‌تری خواهند بود.
  اطلاعات خوب و صحیح مهم‌ترین عامل در تعیین میزان موفقیت یک شرکت در استفاده از اپلیکیشن CRM است. یک استراتژی CRM موفق در درجه‌ی اول با کیفیت اطلاعات موجود در آن تعیین می‌شود. اطلاعات با کیفیت بالا برای شرکتی که فروش و بازاریابی خود را با استفاده از یک سیستم CRM مدیریت می‌کند، مهم و حیاتی است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 31

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 70 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer