دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش تعدیلی اعمال قدرت در تصمیم اتخاذ تجارت الکترونیک B2B - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش تعدیلی اعمال قدرت در تصمیم اتخاذ تجارت الکترونیک B2B - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده تجارت الکترونیک ( electronic commerce )
 • The Moderating Role of Power Exercise in B2B E-commerce Adoption Decision نقش تعدیلی اعمال قدرت در تصمیم اتخاذ تجارت الکترونیک B2B

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نقش تعدیلی اعمال قدرت در تصمیم اتخاذ تجارت الکترونیک B2B


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Moderating Role of Power Exercise in B2B E-commerce Adoption Decision


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 130 ( 2014 ) 515 – 523


  نویسنده:

  Abdallah KH Alsaad, Rosli Mohamad, Noor Azizi Ismail


  چکیده انگلیسی:

  B2B E-commerce (B2B EC) is a technology that supports relationship between business partners. In adopting such technology, power exercise plays a crucial role. Misunderstood power exercised within B2B EC may generate unrealistic or inaccurate outcomes. Unfortunately, the role of power exercise is nearly ignored in B2B EC adoption literature. In response, using the Resources-Dependency-Theory (RDT) and Diffusion-Innovation-Theory (DIT), this paper argues on the interaction between the influence of innovation characteristics and power exercise, so as to explain B2B EC adoption. This proposition could improve understanding B2B EC adoption and help to resolve inconsistency of findings in the literature.
  Keywords: Adoption decision | E-busines | B2B E-commerce | Jordan | Power exercise


  چکیده فارسی:

  تجارت الکترونیک B2B (B2B EC) تکنولوژی‌ای است که ارتباط بین شرکا در کسب‌و کار را پشتیبانی می‌کند. در اتخاذ چنین تکنولوژی‌ای، اعمال قدرت نقش حیاتی دارد. استفاده از اعمال قدرتی که درک ناصحیحی از آن شده است، در B2B EC ممکن است خروجی‌های غیرواقعی و یا نادرستی تولید کند. متاسفانه، نقش اعمال قدرت تقریبا در ادبیات اتخاذ B2B EC نادیده گرفته شده است. در نتیجه، این مقاله با استفاده از تئوری وابستگی منابع (RDT) و تئوری انتشار نوآوری (DIT) در مورد تعامل بین برتری ویژگی‌های نوآوری و اعمال قدرت بحث می‌کند، و سپس به توضیح آن در اتخاذ B2B C می‌پردازد. این قضیه می‌تواند درک از اتخاذ B2B EC را بهبود بخشیده و به حل ناسازگاری یافته‌های موجود در نوشته‌های مربوطه (کارهای قبلی) کمک کند.
  کلمات کلیدی: تصمیم اتخاذ | کسب‌وکار الکترونیکی | تجارت الکترونیک B2B | Jordan | اعمال قدرت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 100 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
تجارت-الکترونیک
موضوعات
footer