دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقی بر نوآوری مدل کسب و کار در دوره‌ی تجارت الکترونیک - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقی بر نوآوری مدل کسب و کار در دوره‌ی تجارت الکترونیک - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده تجارت الکترونیک ( electronic commerce )
 • Research on Business Model Innovation of E-Commerce Era تحقیقی بر نوآوری مدل کسب و کار در دوره‌ی تجارت الکترونیک

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحقیقی بر نوآوری مدل کسب و کار در دوره‌ی تجارت الکترونیک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Research on Business Model Innovation of E-Commerce Era


  منبع:

  International Journal of Business and Social Science Vol. 5, No. 8; July 2014


  نویسنده:

  Yaqi Guo, HU Jun


  چکیده انگلیسی:

  E-commerce is a new business model in the world; it has triggered a major change in the mode of production of the whole world. With the rapid development of enterprise information technology and Internet technology, ecommerce has become a key means of modern enterprise competition. Faced with increasingly severe limit of resource and increasingly prosperous environment of e-commerce, a variety of business model innovation which spawned out by E-commerce has become a hot market competition. Currently the idea of SMEs to reduce costs and improve efficiency awareness through business model innovation increased significantly. Entrepreneurs are the main promoters of e-commerce and business model innovation, the governments encouragement and support are the political guarantees of e-commerce and business model innovation. E-commerce and business model innovation are important for enterprise development and promoting economic restructuring and upgrading. Based on this, the paper analyzes the impact of e-commerce environment for enterprise traditional business model .The economic basis of business model innovation, the dynamic mechanism and the thought of business model innovation.
  Keywords: e-commerce | business model | Innovation


  چکیده فارسی:

  تجارت الکترونیک یک مدل کسب و کار جدید در جهان است؛ که تغییر بزرگی در وضعیت تولید در سر تاسر جهان بوجود آورده است. با پیشرفت سریع فناوری اطلاعات سازمانی و تکنولوژی اینترنت، تجارت الکترونیک به یک وسیله کلیدی برای رقابت سازمانی مدرن تبدیل شده است. در مواجهه با محدودیت فزاینده و شدید منابع و محیط تجارت الکترونیک با نرخ فزاینده موفقیت، نوآوری مدل کسب و کار متنوعی که ناشی از تجارت الکترونیک می‌باشند، به یک رقابت بازاری گرم تبدیل شده است. هم اکنون ایده‌ی SME ها برای کاهش هزینه‌ها و بهبود بهره‌وری آگاهی از طریق نوآوری مدل کسب و کار بطور چشم‌گیری افزایش یافته است. کارآفرینان، مروجان اصلی تجارت الکترونیک و نوآوری ندل مسب و کار هستند، تشویق و پشتیبانی دولت تضمین‌های سیاسی تجارت الکترونیک و نوآوری مدل کسب و کار هستند. تجارت الکترونیک و نوآوری مدل کسب و کار برای توسعه سرمایه‌گذاری و ترغیب برای اصلاح و بروزرسانی ساختار اقتصادی، مهم می‌باشد. بر این اساس ، این مقاله تاثیر محیط تجارت الکترونیک بر مدل کسب و کار سنتی شرکت، پایه‌های اقتصادی نوآوری مدل کسب و کار، مکانیزم‌های پویا و اندیشه ی نوآوری مدل کسب و کار را تحلیل می‌کند.
  کلمات کلیدی: تجارت الکترونیک | مدل کسب و کار | نوآوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 48 کیلوبایت


  قیمت: 22000 تومان  17600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
تجارت-الکترونیک
موضوعات
footer