دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر راحتی اطلاعات وب ‌سایت بر موفقیت تجارت الکترونیک شرکت ‌ها - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر راحتی اطلاعات وب ‌سایت بر موفقیت تجارت الکترونیک شرکت ‌ها - 2012
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده تجارت الکترونیک ( electronic commerce )
 • The Impact of Website Information Convenience On E-commerce Success Of Companies تاثیر راحتی اطلاعات وب ‌سایت بر موفقیت تجارت الکترونیک شرکت ‌ها

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیر راحتی اطلاعات وب ‌سایت بر موفقیت تجارت الکترونیک شرکت ‌ها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Impact of Website Information Convenience On E-commerce Success Of Companies


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 57 ( 2012 ) 381 – 387


  نویسنده:

  Farhang Salehi, Bentolhoda Abdollahbeigi, Atefeh Charmchian Langroudi, Forouz Salehi


  چکیده انگلیسی:

  Nowadays where there is a huge competition among the online retailers, more and more services and products are added to online businesses to increase shopping convenience for customers, like free delivery for twenty-four hours, online payment, and pick up services in the dedicated convenience stores and more. Many e-commerce researchers have found and selected convenience as an important factor at online shopping and consumer behaviour.This shows not only the importance of convenience in online shopping, but also it shows that website information convenience plays very important role in success of companies in competition through e-commerce and this factor leads the companies to rich the competitive advantage and be successful in achieving their final goals.
  Keywords: website information | web design | website convenience | e-commerce


  چکیده فارسی:

  امروزه در حالیکه رقابت شدیدی بین خرده فروشان آنلاین وجود دارد، خدمات و محصولات بیش‌تر و بیش‌تری به کسب‌وکارهای آنلاین افزوده می‌شود تا سهولت (راحتی) خرید برای مشتریان افزایش یابد، مثلا تحویل 24 ساعته، پرداخت آنلاین، بهبود خدمات در فروشگاه‌های اختصاصی و ... . بسیاری از محققان تجارت الکترونیک، سهولت را بعنوان فاکتوری مهم در خرید آنلاین و رفتار مشتری یافته و انتخاب کرده‌اند. این نه تنها اهمیت سهولت در خرید آنلاین را نشان می‌دهد، بلکه بیانگر این است که راحتی اطلاعات وب‌سایت نقش مهمی را در موفقیت شرکت‌ها از طریق تجارت الکترونیک بازی می کند. همچنین این فاکتور باعث می‌شود که شرکت‌های فوق به مزیت رقابتی رسیده و در دستیابی به اهداف نهایی خود موفق باشند.
  کلمات کلیدی: اطلاعات وب‌سایت | طراحی وب | راحتی (سهولت) وب‌سایت | تجارت الکترونیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 63 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
تجارت-الکترونیک
موضوعات
footer