دانلود مقاله و خرید ترجمه:نمودارهای UML برای شبکه های رنگی پتری : یک ابزار اتوماتیک کارایی نرم افزار - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نمودارهای UML برای شبکه های رنگی پتری : یک ابزار اتوماتیک کارایی نرم افزار - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های پتری ( Petri Networks )
 • UML Diagrams to Hierarchical Colored Petri Nets: An Automatic Software Performance Tool نمودارهای UML برای شبکه های رنگی پتری : یک ابزار اتوماتیک کارایی نرم افزار

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نمودارهای UML برای شبکه های رنگی پتری : یک ابزار اتوماتیک کارایی نرم افزار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  UML Diagrams to Hierarchical Colored Petri Nets: An Automatic Software Performance Tool


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Engineering 29 (2012) 2687 – 2692


  نویسنده:

  Lianzhang Zhu, Wenwen Wang


  چکیده انگلیسی:

  The difficulty of Software Performance is how to obtain the performance evaluation quickly and accurately, and make it throughout the entire software development cycle. On the basis of the study on iterative development, a software performance platform is built with the help of modeling tools named UML and CPN. Make full use of the performance information provided by the UML document and the hierarchy of the CPN model and system architecture provided by multi-figure combination, it is easy to avoid one-sidedness in caused by a single UML diagram describing the system. Message which can describe the sequence of business processes and their probability is the main line of our study. Developing the easy-to-automate UML / CPN transformation rules, the CPN model translated into in the end would be transparent between different levels and clear between each interface. The Required performance evaluation data will be obtained by the use of CPN model simulation. Automatic conversion tools that are used to achieve transforming from UML to CPN and examples verifying the feasibility of the platform are in the end of this article.
  Keywords: UML diagrams | Software Performance Evaluation | UML/CPN Transformation approach | automatic Transformation


  چکیده فارسی:

  سختی کارایی نرم افزار در چگونگی دستیابی به ارزیابی سریع و صحیح کارایی، و انجام آن در سراسر دوره ی حیات نرم افزار است. بر اساس مطالعه روی توسعه ی تکراری، یک پلتفرم کارایی نرم افزار به کمک ابزارهای مدل سازی با نام UML و CPN ساخته می شود. با استفاده از همه ی اطلاعات کارایی فراهم شده توسط مستندات UML و سلسله مراتب مدل CPN و نیز معماری سیستم مهیا شده توسط ترکیب چند شکل، اجتناب از یکسونگری (توجه به فقط یک جنبه) حاصل از یک نمودار UML واحد که سیستم را توصیف می کند، آسان است. پیامی که می تواند توالی فرایندها و احتمال آن ها را توصیف کند، خط اصلی مطالعه ی ما است. با توسعه ی ساده کردن اتومات سازی قوانین تبدیل UML/CPN، مدل CPN که در پایان تبدیل شده است، بین سطوح مختلف، شفاف بوده و بین هر یک از واسط ها، روشن خواهد بود. داده ی مورد نیاز برای ارزیابی کارایی با استفاده از شبیه سازی مدل CPN بدست خواهد آمد. ابزارهای تبدیل اتوماتیک که برای دست یابی به تبدیل از UML به CPN مورد استفاده قرار می گیرند و نیز مثال هایی که عملی بودن پلتفرم فوق را بررسی می کنند، در پایان این مقاله آمده اند.
  کلمات کلیدی: نمودارهای UML | ارزیابی کارایی نرم افزار | رویکرد تبدیل UML/CPN | تبدیل اتوماتیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 524 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-پتری
موضوعات
footer