دانلود مقاله و خرید ترجمه:کشف رویداد در جریان های اجتماعی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کشف رویداد در جریان های اجتماعی - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی ( data mining )
 • Event Detection in Social Streams کشف رویداد در جریان های اجتماعی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کشف رویداد در جریان های اجتماعی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Event Detection in Social Streams


  منبع:

  Proceedings of the 2012 SIAM International Conference on Data Mining


  نویسنده:

  Charu C. Aggarwal, Karthik Subbian


  چکیده انگلیسی:

  Social networks generate a large amount of text content over time because of continuous interaction between participants. The mining of such social streams is more challenging than traditional text streams, because of the presence of both text content and implicit network structure within the stream. The problem of event detection is also closely related to clustering, because the events can only be inferred from aggregate trend changes in the stream. In this paper, we will study the two related problems of clustering and event detection in social streams. We will study both the supervised and unsupervised case for the event detection problem. We present experimental results illustrating the effectiveness of incorporating network structure in event discovery over purely content-based methods.


  چکیده فارسی:

  شبکه¬های اجتماعی، با گذشت زمان مقدار زیادی از مفاد متنی را به سبب تعامل پیوسته میان مشارکت-کنندگان، تولید می¬کنند. کاوش چنین جریان¬های اجتماعی به دلیل وجود هردوی مفاد متنی و ساختار شبکه مجازی در داخل جریان، بسیار چالشی¬تر از جریان¬های متنی سنتی است. مسئله کشف رویداد همچنین ارتباط نزدیکی با دسته بندی دارد، زیرا رویدادها تنها می¬توانند از تغییرات روند کل، استنباط شوند. در این مقاله، دو مسئله مربوطه شامل دسته¬بندی و کشف رویداد در جریان¬های اجتماعی را بررسی می¬کنیم. ما هردو حالت نظارت شده و نظارت نشده را برای مسئله کشف رویداد مورد بررسی قرار دادیم. در نهایت نتایج ازمایشی به دست امده، سودمندی ساختار شبکه تلفیقی در کشف رویداد را نسبت به روش¬های کاملا مبتنی بر محتوا نشان می¬دهند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 37

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 272 کیلوبایت


  قیمت: 26000 تومان  20800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer