دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسه ای از سه متدولوژی توسعه نرم افزار عامل گرا: MASE، GAIA و TROPOS - 2009

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی نرم افزار ( software engineering )
 • A COMPARISON OF THREE AGENT-ORIENTED SOFTWARE DEVELOPMENT METHODOLOGIES: MASE, GAIA, AND TROPOS مقایسه ای از سه متدولوژی توسعه نرم افزار عامل گرا: MASE، GAIA و TROPOS

  سال انتشار:

  2009


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مقایسه ای از سه متدولوژی توسعه نرم افزار عامل گرا: MASE، GAIA و TROPOS


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A COMPARISON OF THREE AGENT-ORIENTED SOFTWARE DEVELOPMENT METHODOLOGIES: MASE, GAIA, AND TROPOS


  منبع:

  IEEE, Information, Computing and Telecommunication, 2009


  نویسنده:

  Yubo Jia, Chengwei Huang, Hao Cai


  چکیده انگلیسی:

  Agent oriented software development is new research area in the field of software engineering. It is a promising approach for developing applications in complex domain. In recent years, multiple agent-oriented methodologies were introduced. However, it is difficult to select a methodology for a specific project, and their application is still limited due to their lack of maturity and standardization. Comparing some prominent agent-oriented methodologies and evaluating their strengths and weakness plays an important role in improving them. This paper presents a comparison and evaluation of three prominent agent-oriented methodologies: MaSE, Gaia, and Tropos. It is perfomed based upon a framework which addresses four major areas: concepts and properties, modelling techniques, process, and pragmatics. The results are discussed and presented.
  Index Terms: Agent oriented | Software engineering | MaSE | Gaia | Tropos


  چکیده فارسی:

  توسعه ی نرم افزار عامل- محور یک حوزه ی تحقیقی جدید در رشته ی مهندسی نرم افزار می باشد. آن یک رویکرد امیدوارکننده در توسعه ی اپلیکیشن های پیچیده است. در سال های أخیر، چندین متدولوژی عامل- محور معرفی شده است. امّا، انتخاب یک متدولوژی برای یک پروژه ی خاص کار مشکلی است. و کاربرد آن ها به علت رشد ناقص و استاندارد نبودنشان، هنوز محدود است. مقایسه ی چند متدولوزی عامل- محور برجسته و ارزیابی نقاط قوت و ضعف آن ها، نقش مهمی را در بهبود آن ها بازی می کند. این مقاله یک مقایسه و ارزیابی از سه متدولوژی عامل- محور برجسته ارائه می دهد: MaSE، Gaia، و Tropos. این کار بر اساس چارچوبی انجام شده است که به چهار حوزه زیر می پردازد: مفاهیم و ویژگی ها، تکنیک های مدل سازی، فرایند، و واقعیت ها. نتایج نیز مورد بحث قرار گرفته و ارائه شده اند.
  کلمات کلیدی: عامل گرا | مهندسی نرم افزار | MaSE | Gaia | Tropos.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 133 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-نرم-افزار
موضوعات
footer