دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل خطای الزامات نرم افزار در سیستم های نهفته (تعبیه شده) بحرانی- ایمن - 1993

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل خطای الزامات نرم افزار در سیستم های نهفته (تعبیه شده) بحرانی- ایمن - 1993
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی نرم افزار ( software engineering )
 • Analyzing Software Requirements Errors in Safety-Critical, Embedded Systems تجزیه و تحلیل خطای الزامات نرم افزار در سیستم های نهفته (تعبیه شده) بحرانی- ایمن

  سال انتشار:

  1993


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تجزیه و تحلیل خطای الزامات نرم افزار در سیستم های نهفته (تعبیه شده) بحرانی- ایمن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Analyzing Software Requirements Errors in Safety-Critical, Embedded Systems


  منبع:

  1993., Proceedings of IEEE International Symposium


  نویسنده:

  Robyn R. Lutz


  چکیده انگلیسی:

  This paper analyzes the root causes of safety-related software errors in safety-critical, embedded systems. The results show that software errors identi ed as potentially hazardous to the system tend to be produced by di erent error mechanisms than non-safetyrelated software errors. Safety-related software errors are shown to arise most commonly from (1) discrepancies between the documented requirements speci - cations and the requirements needed for correct functioning of the system and (2) misunderstandings of the softwares interface with the rest of the system. The paper uses these results to identify methods by which requirements errors can be prevented. The goal is to reduce safety-related software errors and to enhance the safety of complex, embedded systems.


  چکیده فارسی:

  این مقاله علل ریشه ای خطاهای نرم افزارهای وابسته به امنیت(safety- related)را در سیستم هاینهفته بحرانی-ایمن تجزیه و تحلیل می کند. نتایج نشان می دهد که خطاهای نرم افزاری مشخص که به طور بالقوه مخاطره آمیز شناخته می‌شوند، مکانیزمهای خطای متفاوتی نسبت به خطاهای سیستمهای غیروابسته به امنیت دارند.مشخص شده است که خطاهای نرم افزارهایوابسته به امنیت معمولا بیشتر از اختلافهای بین مشخصات موردنیاز ثبت شده (1) اختلاف بیننیازمندیهای مشخصات ثبت شده و نیازمندیهای مورد نیاز برای عملکرد صحیح سیستمو (2) سوء تفاهم میان رابط نرم افزار با بقیه سیستم به وجود می آید.مقاله با استفاده از این نتایج برای شناسایی روش های که نیاز اشتباهات را می توان جلوگیری کرد مورد استفاده قرارگرفته و هدف آن کاهش خطاهای نرم افزارهای وابسته به امنیت و افزایشامنیت سیستم های نهفته مختلط است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 70 کیلوبایت


  قیمت: 5000 تومان  4000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-نرم-افزار
موضوعات
footer