دانلود مقاله و خرید ترجمه:فن آوری های صنعتی و کاربردهای آنها برای اینترنت اشیاء - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:فن آوری های صنعتی و کاربردهای آنها برای اینترنت اشیاء - 2016
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده اینترنت اشیاء ( Internet of Things )
 • Industrial Technologies and Applications for the Internet of Things فن آوری های صنعتی و کاربردهای آنها برای اینترنت اشیاء
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فن آوری های صنعتی و کاربردهای آنها برای اینترنت اشیاء


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Industrial Technologies and Applications for the Internet of Things


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Computer Networks Volume 101, Pages 1-202 (4 June 2016)


  نویسنده:

  Daqiang Zhang , Jiafu Wan , Ching-Hsien (Robert) Hsu , Ammar Rayes


  چکیده انگلیسی:

  Recently, the widespread deployment of Wireless Sensor Networks (WSN), embedded computing and inexpensive sensors has fostered the rise of an Industrial Internet of Things (IIoT). IIoT is the direct motivation and drive for the industrial upgrading, e.g., Industry 4.0. With the support of emerging technologies, IIoT is capable of continuously capturing information from various sensors and objects, securely sending sensor readings to cloud-based data centers, and seamlessly adjusting manufacturing parameters via a closed loop system. IIoT can effectively detect failures and trigger maintenance processes, autonomously reacting to unexpected changes in production. However, it is challenging to capture, semantically analyze and employ data in a coherent manner from heterogeneous, sensor-enabled devices (e.g., industrial equipment, assembly lines, and transport trucks) owing to the lack of unified measurement tools, collection protocols, standardized APIs and security guidelines.


  چکیده فارسی:

  اخیرأ ، پیشرفت گسترده ای در شبکه های حسگر بی سیم (WSN) ، سنسورهای جاسازی شده و کم هزینه صورت گرفته که قوی تر شدن اینترنت صنعتی از اشیاء(IIOT) را پرورش داده است . IIOT تحریک مستقیم و حرکت برای به روز کردن صنعتی شدن است ، برای مثال ، صنعت 4.0 ، با حمایت فن آوریهای در حال ظهور ، IIOT قادر به اخذ اطلاعات از حسگرها و اشیاء گوناگون است که به طور ایمن خواندن سنسور را به مراکز داده مبتنی بر – توده انبوه ارسال میکنند و به طور یکپارچه پارامترهای کارخانه ای را از طریق یک سیستم حلقهء بسته تنظیم میکند. IIOT میتواند به طور مؤثر شکست ها را شناسایی کرده و فرایندهای نگهداری را شروع کند، و به صورت خودگردان به تغییرات غیرمنتظره در تولید واکنش نشان دهد. با این حال، این عمل در جهت اخذ چنین حالتی بسیار چالش برانگیز است که به طور معنایی داده ها را تحلیل کرده و در یک شیوه جامع از ابزار همگنِ با سنسور گسترش دهد ( برای مثال ، تجهیزات صنعتی ، خطوط مونتاژ ، و کامیونهای حمل و نقل)، چراکه ابزارهای ارزیابی کننده، پروتکلهای جمع آوری شده ؛ API های استاندرد و راهبردهای امنیتی در آن بسیار نایاب است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 17 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 2

اميد صديقيان[1396/4/2]

با سلام در متن اصلي مقاله Industrial Technologies and Applications for the Internet of Things اصلا جدولي وجود نداره ولي تو ترجمش كه خريداري كردم جدول داره.چطور ممكنه آخه؟

کاربر سایت[1396/4/2]

با سلام خدمت شما کاربر عزیز احتمالا فایل رو اشتباه باز کردید. ما مجددا ارسال کردیم به ایمیلتون ترجمش هم جدولی نداره

الزامی
الزامی
الزامی
اینترنت-اشیاء
موضوعات
footer