دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش بیومکانیکی برای بازسازی استخوان در داخل داربست - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش بیومکانیکی برای بازسازی استخوان در داخل داربست - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی مکانیک ( mechanical engineering )
 • A biomechanical approach for bone regeneration inside scaffolds روش بیومکانیکی برای بازسازی استخوان در داخل داربست
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روش بیومکانیکی برای بازسازی استخوان در داخل داربست


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A biomechanical approach for bone regeneration inside scaffolds


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Engineering 110 ( 2015 ) 82 – 89


  نویسنده:

  Carolina Gorriz, Frederico Ribeiro, José M. Guedes, Paulo R. Fernandes


  چکیده انگلیسی:

  The factors that conduct to an optimal scaffold performance haven’t been fully determined and for that reason the scaffolds behavior and action inside the human body continue to be extensively analyzed through experimental and numerical studies. In this work, a computational model is developed in order to concurrently analyze the scaffold biodegradation and bone regeneration. The scaffold is assumed to be a periodic structure made by the repetition of a representative volume element with periodic properties. For a representative volume element a suitable degradation model and a mechano-regulated bone tissue regeneration model are combined to predict the tissue regeneration within the scaffold. The evolution of effective elastic and permeability properties of the periodic media is assessed by an asymptotic homogenization method. Results are in a good agreement with other computational and experimental data, with the most relevant findings being that under normal loading conditions (1 MPa), increasing the scaffold porosity resulted in higher percentages of bone formation, while when comparing scaffolds with ranging porosity values of 50%, 65% and 80%, with an applied load of 2 MPa, a superior bone formation was predicted for the 65% one. This indicates that for higher load magnitudes, the porosity must be balanced with mechanical stability. The developed computational model is a useful tool to provide new insights on the design and behaviour of biodegradable scaffolds.
  Keywords: Bone scaffolds | Biodegradation | Bone Regeneration | Bone substitutes Homogenization


  چکیده فارسی:

  عواملی که به عملکرد مطلوب داربست منجر می گردند، به طور کامل مشخص نشده اند و به همین دلیل کارکرد داربست و عمل در داخل بدن انسان همچنان به صورت گسترده ای از طریق مطالعات آزمایشگاهی و عددی مورد بررسی قرار گرفته است. در این کار، مدل محاسباتی به منظور تجزیه و تحلیل همزمان تجزیه بیولوژیکی داربست و بازسازی استخوان توسعه یافته است. داربست فرض را بر این وا داشته که ساختار متناوب ساخته شده توسط یک عامل حجیم با خواص تناوبی را بیان می سازد. برای نشان دادن حجم عاملی از یک مدل مناسب و مدل استخوانی، بازسازی بافت مکانیکی در آن صورت گرفته که هم ترکیب می شود و هم به پیش بینی بازسازی بافت در داخل داربست می پردازد. تکامل خواص الاستیکی و نفوذپذیری مؤثر رسانه های دوره ای توسط یک روش همگن مجانبی ارزیابی شده است. نتایج طی یک توافق خوب با دیگر داده های محاسباتی و آزمایشی صورت گرفته است، که در آن یافته های مربوطه در شرایط بارگذاری طبیعی (1 مگاپاسکال) با افزایش تخلخل داربست منجر به درصد بیشتری از استخوان ها خواهند شد، در حالیکه هنگام مقایسه داربست در محدوده مقادیر متخلخل 50٪، 65٪ و 80٪ با بار اعمال شده از 2 مگاپاسکال، یک استخوان برتر برای یکی از 65٪ بقیه پیش بینی شده بود. این نشان می دهد که برای مقادیر بالاتر ، تخلخل باید متعادل با عامل پایدار مکانیکی باشد. مدل محاسباتی یک ابزار مفید را در جهت ارائه بینش جدیدی در طراحی و کارکرد داربست توسعه داده است.
  کلیدواژه ها: تخته بندی استخوان | بیو تجزیه | زخم استخوان | هم جنس سازی جانشینی استخوان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 323 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-مکانیک
موضوعات
footer