دانلود مقاله و خرید ترجمه:دین،معنویت و سلامت روان - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:دین،معنویت و سلامت روان - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • Religion, Spirituality, and Mental Health دین،معنویت و سلامت روان
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  دین،معنویت و سلامت روان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Religion, Spirituality, and Mental Health


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Encyclopedia of Mental Health, 2016, Volume 4


  نویسنده:

  DH Rosmarin, DA Alper,KI Pargament


  چکیده انگلیسی:

  Discussions in the mental health disciplines have not always yielded consensus on the definitions of religion and spirituality. Nonetheless, a review of the literature does reveal some core commonalities among the differing conceptualizations. In this encyclopedia entry, we use the following definitions as outlined in the APA Handbook of Psychology, Religion and Spirituality (Pargament, 2013).
  Religion is defined as ‘the search for significance that occurs within the context of established institutions that are designed to facilitate spirituality.’ This refers to an ‘ongoing journey of discovery, conservation, and transformation,’ whose end goals include attainment of psychological, social, and physical benefits, in addition to its spiritual gains. In the context of religion, this journey occurs within the larger framework of established institutions and traditions that aim to facilitate spirituality. To this end of spiritual attainment, religious institutions by definition encourage their members to construct their lives around a set of guidelines that are embedded with sacred character. Such guidelines may include engaging in religious rituals, attending services, studying sacred literature, avoiding religious vices and practicing virtues, and participating in a religious community


  چکیده فارسی:

  مباحثه‌ها پیرامون اصول سلامت روان،همیشه به اجماع در مورد تعاریفی از دین و معنویت منجر نمی‌شود.با این وجود،مروری بر ادبیاتی پژوهشی،پرده از مشترکات هسته‌ای بین مفاهیم متنوعی برمی‌دارد.
  دین به این صورت تعریف شده است: جستجو برای معنا که در بافت رسوم معمول جا افتاده‌ای اتفاق می‌افتد که این‌ها نیز برای تسهیل معنویت طراحی شده‌اند.این‌ها به سفری اکتشافی اشاره دارند که در طی آن نگهداری و تبدیل اتفاق می‌افتد و علاوه بر دستاورد‌های معنوی خود،دستیابی به منافع روانی،اجتماعی و جسمانی را در بر دارد.در بافت دین،این سفر در درون چهارچوبی بزرگتر،از رسوم معمول اتفاق می‌افتد که هدف آن،تسهیل معنویت است.برای دستیابی به این دستاورد معنوی،رسوم مذهبی طبق تعریف خود،اعضای خود را تشویق می‌کند تا زندگی‌های خود را بر اساس مجموعه‌ای از راهنمایی‌ها بنا کنند که در درون یک شخصیت مقدس نهان است.چنین راهنمایی‌هایی ممکن است شامل درگیری در مناسک مذهبی،مطالعه ادبیات مقدس،اجتناب از حرام‌ها،تقوا و مشارکت در جامعه دینی باشد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 36 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer