دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی مدل داده ی NOSQL سند گرا - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی مدل داده ی NOSQL سند گرا - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پایگاه داده ( Database )
 • Evaluating NoSQL document oriented data model ارزیابی مدل داده ی NOSQL سند گرا
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزیابی مدل داده ی NOSQL سند گرا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Evaluating NoSQL document oriented data model


  منبع:

  IEEE, 4th International Conference on Future Internet of Things and Cloud Workshops, 2016


  نویسنده:

  Hadi Hashem and Daniel Ranc


  چکیده انگلیسی:

  Exabytes of data are created everyday based on the generated user information over Internet. Social networks, mobile devices, emails, blogs, videos, banking transactions and others, are now establishing a new digital channel between the brands and their audiences. Powerful tools are needed to store and explore this daily expanding data, in order to submit an easy and reliable processing of user information. Traditional modeling tools face their limits in this challenge, as the information keeps growing in volume and variety. That can be handled only by nonrelational data models. From 10 years, document oriented data model is shaking up the standard relation data model. We will present in this paper an evaluation of this model using a set of predefined criteria.
  Keywords: Data Modeling | BigData | NoSQL | Document Oriented.


  چکیده فارسی:

  روزانه اگزابایت داده براساس اطلاعات تولید شده کاربران در اینترنت تولید می شود . شبکه های اجتماعی ، دستگاه های موبایل ، ایمیل ، بلاگ ها ، ویدئو ، انتقالات بانکی و دیگر چیز ها کانال دیجیتالی جدیدی بین برند ها و مخاطبانشان برقرار کرده اند . ابزار قدرتمندی برای ذخیره و اکتشاف این داده های در حال توسعه رو افزون نیاز هستند ، به منظور ارسال پردازش راحت و قابل اطمینان روی اطلاعات کاربران . مدل های سنتی محدودیت های خود را در مواجه با این چالش نشان دادند ، که اطلاعات در حجم و تنوع در حال رشد هستند . این می تواند تنها به وسیله مدل های داده ای غیر ارتباطی اداره شود . از 10 سال قبل ، مدل داده سند گرا ، مدل داده ارتباطی استاندارد را تکان داده است (تغییر).ما در این مقاله به بررسی این مدل با استفاده از معیار های پیش تعریف شده نشان خواهیم داد .
  کلمات کلیدی : مدل بندی داده | داده های بزرگ | NOSQL | سندگرا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 606 کیلوبایت


  قیمت: 26000 تومان  20800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پایگاه-داده
موضوعات
footer