دانلود مقاله و خرید ترجمه:کیفیت خدمات و درک از قیمت خدمات: تاثیر بر تبلیغات دهان به دهان و قصد بازدید مجدد - 2016

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • Service quality and price perception of service: Influence on word-of-mouth and revisit intention کیفیت خدمات و درک از قیمت خدمات: تاثیر بر تبلیغات دهان به دهان و قصد بازدید مجدد
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کیفیت خدمات و درک از قیمت خدمات: تاثیر بر تبلیغات دهان به دهان و قصد بازدید مجدد


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Service quality and price perception of service: Influence on word-of-mouth and revisit intention


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Air Transport Management 52 (2016) 42-54


  نویسنده:

  Chih-Hsing Sam Liu, Tingko Lee


  چکیده انگلیسی:

  Drawing on an overarching framework of marketing theory, this study develops and tests an integrated model of service quality that explicates the affective mechanisms through which service quality is associated with price perception of service (e.g., monetary price and behaviour price), word of mouth (WOM) and revisit intention. In a sample of 484 low-cost airline passengers, we found service quality to be related to increased price perception of service as a result of increasing passengers WOM, which also creates success in this regard by increasing their revisit intention. Moreover, it is not surprising that there was a positive relationship between service quality and WOM mediated by perceived value of monetary price. The theoretical and empirical implications of these results are discussed.
  Keywords: Service quality | Price perception of service | WOM | Revisit intention


  چکیده فارسی:

  با ترسیمِ چارچوبی فراگیر از نظریه بازاریابی، این مطالعه مدلی یکپارچه از کیفیت خدمات را توسعه و آزمایش می نماید که مکانیسم عاطفی را از طریق کیفیت خدمات با درک از قیمت خدمات (به عنوان مثال، هزینه پولی و هزینه رفتاری)، تبلیغات دهان به دهان ( WOM) و قصد بازدید مجدد را به وضوح توضیح می دهد. در نمونه ای از 484 مسافر از خطوط هوایی کم هزینه، ما کیفیت خدمات را در جهت افزایش درک قیمت خدمات برپا داشتیم که در نتیجه با افزایش WOM مسافران، و همچنین ایجاد موفقیت در این زمینه با افزایش قصد بازدید مجدد در ارتباط بود. علاوه بر این، تعجب آور نیست که یک رابطه مثبت بین کیفیت خدمات و WOM واسطه ای با ارزش درک شده از هزینه پولی وجود داشته باشد. مفاهیم نظری و تجربی از این نتایج مورد بحث قرار خواهند گرفت.
  کلمات کلیدی: کیفیت خدمات | درک قیمت خدمات | WOM | قصد بازدید مجدد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 517 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer