دانلود مقاله و خرید ترجمه:بدبینی مصرف کننده : یک پدیده نو ظهور در تجارت منصفانه؟ - 2011

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بدبینی مصرف کننده : یک پدیده نو ظهور در تجارت منصفانه؟ - 2011
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • Consumer Cynicism: An Emergent Phenomenon in Fairtrade? بدبینی مصرف کننده : یک پدیده نو ظهور در تجارت منصفانه؟

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بدبینی مصرف کننده : یک پدیده نو ظهور در تجارت منصفانه؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Consumer Cynicism: An Emergent Phenomenon in Fairtrade?


  منبع:

  Marketing Fields Forever, Liverpool, UK, 5-7 July 2011


  نویسنده:

  Gillani, Alvina, Yousafzai, Shumaila, Pallister, John Gordon and Yani-De-Soriano, Marie Mirella


  چکیده انگلیسی:

  This paper investigates consumer cynicism in the contest of Fairtrade. It explores the factors that give rise to this cynicism and its impact on the buying behaviour of consumers of Fairtrade products. A qualitative methodology employs four focus groups and eight semi-structured interviews in a grounded theory approach. A conceptual model of cynicism towards Fairtrade is proposed including two main antecedents, i.e., goal disconnect and value disconnect. Findings reveal that on the one hand, consumers are cynical towards Fairtrade due to consumers’ value disconnect, which stems from the fact that it leans too closely to charities, is yet another marketing strategy/ploy by the big companies, or, indeed, consumers’ perception that Fairtrade is not going to work in this capitalist world. On the other hand, goal disconnect is reflected upon in terms of consumers’ expectations and the functionality of Fairtrade products. Findings from this study will inform Fairtrade practitioners as to which cynicism antecedent to focus on in order to increase customer trust and thus accelerate the adoption of Fair Trade products by reducing or removing one of the major obstacles to its development, namely, cynicism.
  Keywords: Consumer behaviour | Fair trade | consumer cynicism


  چکیده فارسی:

  این مقاله ، بدبینی مصرف کننده را در تجارت منصفانه مورد بررسی قرار می دهد. این مقاله همچنین عواملی که این بدبینی را افزایش می دهد و تاثیر آن بر خرید محصولات توسط مشتریان در تجارت منصفانه را مورد بررسی قرار می دهد. یک روش کیفی با تمرکز بر 4 گروه و 8 مصاحبه نیمه ساختار یافته در یک رویکرد نظری اصولی به کار گیری شده است. یک مدل مفهومی از بدبینی نسبت به تجارت منصفانه شامل : دو مرجع اصلی به عنوان مثال ، در نظر نگرفتن اهداف و در نظر نگرفتن ارزش، ارائه شده است. یافته ها نشان می دهد که از یک سو ، مصرف کنندگان نسبت به تجارت عادلانه ناشی از در نظر نگرفتن ارزش مشتریان ، بدبین هستند ;که این هم ناشی از این واقعیت است که این موضوع ارتباط نزدیکی با سازمان های خیریه دارد; بنابراین استراتژی های بازاریابی دیگری توسط شرکت های بزرگ اتخاذ می شود. در واقع ، مشتریان دریافته اند که تجارت منصفانه در جهان سرمایه داری امروزی عملی نیست. به عبارت دیگر ، در نظر نگرفتن هدف بر مبنای انتظارات مشتریان و کاربرد محصولات در تجارت منصفانه منعکس می شود. یافته های این پژوهش نشان می دهد که مشارکت کنندگان در تجارت منصفانه بر بدبینی های قبلی تمرکز می کنند تا در نهایت اعتماد مشتریان را افزایش دهند و در نتیجه استفاده از محصولات را بوسیله کاهش و یا از بین بردن موانع توسعه ، یعنی بدبینی ، تسریع بخشند.
  کلمات کلیدی: رفتار مصرف کننده | تجارت منصفانه | بدبینی مصرف کننده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 10

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 66 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer