دانلود مقاله و خرید ترجمه:کاهش فوتوکاتالیک ترکیبات آلی - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کاهش فوتوکاتالیک ترکیبات آلی - 2010
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شیمی ( chemistry )
 • Photocatalytic Reduction of Organic Compounds کاهش فوتوکاتالیک ترکیبات آلی

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کاهش فوتوکاتالیک ترکیبات آلی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Photocatalytic Reduction of Organic Compounds


  منبع:

  J. Adv. Oxid. Technol. Vol. 13, No. 3, 2010


  نویسنده:

  Miguel A. Valenzuela*, Elim Albiter, Omar Ríos-Bernÿ, Iván Córdova, and Sergio O. Flores


  چکیده انگلیسی:

  Organic synthesis through semiconductor photocatalysis has become an important research area in photochemistry in the last two decades. Significant examples of organic transformations employed for synthetic purposes are oxidation and reduction reactions, isomerization reactions, C-H bond activations and C-C and C-N bond forming reactions. In this review, the use of irradiated semiconductors and different operation conditions in the reduction of organic compounds is surveyed. Here, the photocatalytic reduction of nitroarenes, aldehydes, ketones and miscellaneous compounds will be discussed. This review is concluded with some perspectives of our group on the directions toward which future research may be aimed.


  چکیده فارسی:

  سنتز آلی از طریق فوتوکاتالیست های نیمه هادی به حوزه ی پژوهشی مهمی در نور شیمی در دو دهه گذشته تبدیل شده است . نمونه قابل توجهی از دگردیسی های آلی برای اهداف مصنوعی اکسایش و کاهش ، واکنش ایزومریزاسیون،فعال کردن زنجیره ی C-H و تشکیل زنجییره ی C-C و زنجیره ی C-N , به کار رفته اند . در این بررسی، استفاده از نیمه هادی های تحت تابش و واکنش های مختلف در کاهش ترکیبات آلی مورد بررسی قرار گرفته است . در اینجا در مورد کاهش فتوکاتالیستی نیترون ، آلدئیدها، کتون و ترکیبات دیگر بحث خواهد شد. این بررسی همراه با دیدگاه های گروهی در جهت انجام تحقیقات بیشتر در آینده , انجام شده است .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 20
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 914 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:




اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شیمی
موضوعات
footer