دانلود مقاله و خرید ترجمه:چالش های تست نرم افزار به عنوان سرویس -SaaS- یک آنالیز کامل - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:چالش های تست نرم افزار به عنوان سرویس -SaaS- یک آنالیز کامل - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی نرم افزار ( software engineering )
 • Software as a Service (SaaS) Testing Challenges- An Indepth Analysis چالش های تست نرم افزار به عنوان سرویس -SaaS- یک آنالیز کامل

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چالش های تست نرم افزار به عنوان سرویس -SaaS- یک آنالیز کامل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Software as a Service (SaaS) Testing Challenges- An Indepth Analysis


  منبع:

  IJCSI International Journal of Computer Science Issues, Vol. 9, Issue 3, No 3, May 2012


  نویسنده:

  Prakash.V Ravikumar Ramadoss Gopalakrishnan.S


  چکیده انگلیسی:

  Organizations in this modern era are interested in deploying and making use of readymade business applications. The reasons are in a plenty - short time to market, lack of capital budget which is required to develop new software and for on-premise deployment and of course the rapid emergence of the Cloud. In fact cloud has attractive “Software as a Service” jargon which drives the idea of making use of readymade and on-demand business solutions. Since there is an increasing demand in SaaS usage there is more in for SaaS Testing. This paper focuses on the challenges for testers in Saas and also analyses the ways in which SaaS testing differs from testing conventional applications.
  Keywords: Testing | cloud testing | cloud testing challenges | SaaS | SaaS Testing


  چکیده فارسی:

  در این عصر مدرن، سازمانها به استقرار و استفاده از برنامه های آماده کسب و کار علاقمندند. دلایل این توجه، کمبود بودجه سرمایه و زمان بازاریابی کوتاه است که برای توسعه نرم افزار جدید، استقرار مفروض و البته ظهور سریع ابر، ضروری است. در واقع ابر، اصطلاح تخصصی جذاب "نرم افزار به عنوان سرویس" را دارد که از ایده کاربرد راهکارهای کسب و کار آماده و در زمان نیاز (on-demand) سرچشمه می گیرد. به دلیل تقاضای فزاینده درمورد کاربردSaaS ، تقاضای بیشتری برای تست آن وجود دارد. این مقاله بر چالش های آزمونگران در SaaSتمرکز نموده و روشهای متفاوت تست SaaS با برنامه های معمولی را آنالیز می نماید.
  واژه های کلیدی: تست | تست ابر | چالش های تست ابر| نرم افزار به عنوان سرویس | تست SaaS


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 441 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-نرم-افزار
موضوعات
footer