دانلود مقاله و خرید ترجمه:آزمون پروتکل با اجرای نمادین و مشخصات مبتنی بر قانون با استفاده از رویکرد چند هسته ای - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:آزمون پروتکل با اجرای نمادین و مشخصات مبتنی بر قانون با استفاده از رویکرد چند هسته ای - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • Protocol testing with symbolic execution and rule based specification using multicore approach آزمون پروتکل با اجرای نمادین و مشخصات مبتنی بر قانون با استفاده از رویکرد چند هسته ای
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آزمون پروتکل با اجرای نمادین و مشخصات مبتنی بر قانون با استفاده از رویکرد چند هسته ای


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Protocol testing with symbolic execution and rule based specification using multicore approach


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Technology 24 ( 2016 ) 1609 – 1615


  نویسنده:

  SHERIN MARIAM GEORGE, SANGEETHA U


  چکیده انگلیسی:

  The implementations of network protocols are often prone to errors. These flaws lead to reduced performance, security breaches or it may bring down the entire network. Detecting such flaws is difficult because of the exponential size of the state space and many bugs manifest only after a prolonged operation. This paper focuses to detect the various types of flaws in network protocol implementation. The approach is to use the packet rules derived from protocol specification and test packets generated using symbolic execution for testing. Thus discover the violations in the implementation of network protocol DHCP. The entire system is based on these techniques and it is being evaluated on multiple cores. This procedure can be used as a general framework for testing other protocols.
  Keywords: symbolic execution | rule based specification | testing | multicore approach


  چکیده فارسی:

  اغلب، پیاده سازی پروتکل های شبکه ای با خطا مواجه می شوند . این معایب منجر به کاهش عملکرد، نقض امنیتی می گردد و یا ممکن است به کل شبکه آسیب برساند و برای آن مشکلاتی را به ارمغان آورد. تشخیص چنین نقصی به دلیل اندازه نمایی از فضای حالات و بسیاری از اشکالات تنها پس از عملیاتی طولانی مدت آشکار می شود که بسیار دشوار است. در این مقاله، تمرکز ما جهت تشخیص انواع مختلفی از نقوص در اجرای پروتکل های شبکه ای می باشد. روش مورد نظر با استفاده از قوانین بسته به دست آمده از خصوصیات پروتکل ها و آزمون های اجرا شده با استفاده از اجرای نمادین برای آزمون صورت گرفته است. بنابراین مواردی نقوض در اجرای DHCP پروتکل شبکه ای کشف شد. کل سیستم مبتنی بر این تکنیک می باشد و طی آن هسته های چندگانه را ارزیابی نموده است. این روش می تواند به عنوان یک چارچوب کلی برای تست پروتکل های دیگر استفاده شود.
  کلمات کلیدی: اجرای نمادین |مشخصات مبتنی بر قوانین | آزمایش کردن | رویکرد چند هسته ای.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 398 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer