دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک نوع شناسی استقرایی برای تحقیقات حسابرسی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک نوع شناسی استقرایی برای تحقیقات حسابرسی - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • An Inductive Typology of Auditing Research یک نوع شناسی استقرایی برای تحقیقات حسابرسی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک نوع شناسی استقرایی برای تحقیقات حسابرسی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An Inductive Typology of Auditing Research


  منبع:

  Contemporary Accounting Research Vol. 29 No. 2 (Summer 2012) pp. 487–504


  نویسنده:

  CE DRIC LESAGE, HEC Paris, France


  چکیده انگلیسی:

  Over the last 30 years audit practices have undergone what has been called an ‘‘explosion’’ (Power 1994), which has also extended to auditing research. An increasing number of auditing research papers have been presented at international conferences, new networks have been developed over the period (e.g., EARNet, the European Audit Research Network), and new journals dedicated to the publication of academic research papers in auditing have appeared (Auditing: A Journal of Practice and Theory in 1981, International Journal of Auditing in 1997). Besides growing in volume, auditing research has also explored a wider diversity of research themes and mobilized a wider range of theories and methodologies, enriching the auditing research field (Mock, Watkins, Caster, and Pincus 1993). This growing complexity has made an overview of the whole auditing research field increasingly elusive.


  چکیده فارسی:

  شیوه های حسابرسی در طول 30 سال گذشته دستخوش فرایندی که انفجار نامیده شده است , قرار گرفته اند (power 1994)، که این اتفاق در پژوهش حسابرسی نیز تعمیم یافته است . تعداد فزاینده ای از مقالات پژوهشی درمورد حسابرسی در کنفرانس های بین المللی ارائه شده و شبکه های جدیدی توسعه یافته (به عنوان مثال، EARNet، شبکه تحقیقات حسابرسی اروپا)، ومجلات جدیدی در زمینه ی حسابرسی انتشار یافته اند . (حسابرسی: یک مجله عملی و تئوری در سال 1981، مجله بین المللی حسابرسی در سال 1997). علاوه بر رشد در حجم موارد ذکر شده ، تحقیق حسابرسی نیز از نظر تنوع گسترده در موضوع و یا تم تحقیقاتی مورد بررسی قرار گرفته اند و طیف وسیع تری از نظریه ها و روش ها ارائه شده است و میتوان گفت که حوزه پژوهشی حسابرسی غنی تر شده است (Mock, Watkins, Caster, and Pincus 1993 ). این پیچیدگی رو به رشد , یک نمای کلی از تمام زمینه های تحقیقاتی حسابرسی ایجاد کرده است که به طور فزاینده ای گمراه کننده هستند .تصویر جهانی از دامنه های پیچیده خاص در علوم اجتماعی را می توان با نوع و یا روش کلی یا تایپولوژیک ارائه کرد . Smith و Krogstad (1984, 1988, 1991 ) , هفت دسته و یا به عبارتی گروه از این روش های کلی را (این پس، typology1، SK) به منظور مطالعه در زمینه ی تولیدات علمی از مجله های حسابرسی توسعه دادند : مجله های عملی و تئوری (AJPT).


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 27

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1280 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer