دانلود مقاله و خرید ترجمه:خوشه بندی و صنعتی شدن: مقدمه - 1999

دانلود مقاله و خرید ترجمه:خوشه بندی و صنعتی شدن: مقدمه - 1999
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • Industrial Clusters in Developing Countries: Clustering and Industrialization: Introduction خوشه بندی و صنعتی شدن: مقدمه

  سال انتشار:

  1999


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  خوشه بندی و صنعتی شدن: مقدمه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Industrial Clusters in Developing Countries: Clustering and Industrialization: Introduction


  منبع:

  World Development Vol. 27, No. 9, pp. 1503±1514, 1999


  نویسنده:

  HUBERT SCHMITZ and KHALID NADVI


  چکیده انگلیسی:

  Compared with a decade ago, there is now more optimism concerning the growth and export prospects of small manufacturers in developing countries. Recent research on industrial clusters has made a major contribution to this shift in the debate. There is increasing agreement that clustering helps small enterprises to overcome growth constraints and compete in distant markets but there is also recognition that this is not an automatic outcome.


  چکیده فارسی:

  در مقایسه با یک دهه پیش، در حال حاضر خوشبینی های بیشتری در مورد رشد و صادرات چشم انداز تولید کنندگان کوچک در کشورهای در حال توسعه وجود دارد. تحقیقات اخیر در خوشه های صنعتی، سهم عمده ای را به این تغییر برقرار ساخته و درمورد آن به بحث و مبادله نشسته است. افزایش توافقات منجر به این گشته تا خوشه ها به شرکت های کوچک در جهت غلبه بر محدودیت رشد و رقابت در بازارهای دور کمک کنند، اما به رسمیت شناختن آن در ارائه نتایج به صورت خودکار نبوده است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 65 کیلوبایت


  قیمت: 5000 تومان  4000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer