دانلود مقاله و خرید ترجمه:طول اقامت و هزینه های روزانه گردشگر: یک تحلیل مشترک - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:طول اقامت و هزینه های روزانه گردشگر: یک تحلیل مشترک - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Length of stay and daily tourist expenditure: A joint analysis طول اقامت و هزینه های روزانه گردشگر: یک تحلیل مشترک
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طول اقامت و هزینه های روزانه گردشگر: یک تحلیل مشترک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Length of stay and daily tourist expenditure: A joint analysis


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management Perspectives 21 (2017) 10–17


  نویسنده:

  Eugeni Aguiló , Jaume Rosselló, Mar Vila


  چکیده انگلیسی:

  In recent years, patterns of tourism consumption have been characterized by reduction of the length of stay that has been tried to counteract by the increase in daily tourists expenditure or the increase in tourist numbers. To understand the impact of these changes on the travel and hospitality industries this paper undertakes a decomposition analysis between the personal daily expenditure and the length of stay of tourists. The place where the expenditure takes place, by distinguishing in-accommodation and outside-accommodation expenditures, and different expenditure categories including entertainment amenities, restaurants, transport, excursions, gifts and souvenirs and food & drink in supermarkets are considered in the decomposition exercise. Results aim at identifying different tourist segments with different expected impacts on length of stay and daily tourist expenditures, a result that can be of interest for tourism management purposes.
  Keywords: Tourist expenditure | Expenditure in the accommodation | Expenditure outside accommodation | Length of stay | Economic impact


  چکیده فارسی:

  در سالهای اخیر، الگوهای مصرف گردشگری با کاهش طول اقامت شناخته شده اند که سعی کرده است تا ازطریق افزایش هزینه های روزانه گردشگر یا افزایش تعداد گردشگران، اثر آن را خنثی کند. برای درک تاثیر این تغییرات روی صنعت های مسافرتی و مهمانداری، این مقاله یک تحلیل تجزیه ای را بین هزینه شخصی روزانه و طول اقامت گردشگران به عهده گرفته است. جایی که هزینه اتفاق می افتد، ازطریق تمایز بین هزینه های اقامتی و غیر اقامتی، و دسته های مختلف هزینه ای شامل هزینه های سرگرمی و تفریح، رستوران ها، حمل و نقل، گردش، هدایا و سوغاتی ها و هزینه های غذا و نوشیدنی در فروشگاهها در تحلیل تجزیه ای مدنظر قرار می گیرند. هدف از نتایج، شناسایی دسته های مختلف گردشگران می باشد که روی طول اقامت و هزینه های روزانه گردشگر تاثیرات مختلف قابل انتظاری را دارند، یک نتیجه ای که می تواند برای اهداف مدیریت گردشگری جال توجه باشد.
  کلیدواژه ها: هزینه های گردشگر| هزینه های اقامتی | هزینه های غیر اقامتی | طول اقامت | تاثیر اقتصادی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1261 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer