دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی تجربی شکل پذیری و عملکرد حلقه فولاد ساخته شده از صفحات - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی تجربی شکل پذیری و عملکرد حلقه فولاد ساخته شده از صفحات - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی مکانیک ( mechanical engineering )
 • Experimental investigation of the ductility and performance of steel rings constructed from plates بررسی تجربی شکل پذیری و عملکرد حلقه فولاد ساخته شده از صفحات

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی تجربی شکل پذیری و عملکرد حلقه فولاد ساخته شده از صفحات


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Experimental investigation of the ductility and performance of steel rings constructed from plates


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Constructional Steel Research 103 (2014) 77–88


  نویسنده:

  Zahra Andalib, Mohammad Ali Kafi , Ali Kheyroddin, Mohammad Bazzaz


  چکیده انگلیسی:

  Extensive research has been performed to increase the ductility of concentric braces over the past several decades. One method to increase the ductility is to use energy-dissipator members situated at the intersection of the braces. Along these lines, the usage of steel rings made of steel pipes as an energy dissipator has been studied analytically and numerically. These studies show that the brace with the steel ring exhibits a steady and wide hysteresis curve; in addition, the steel ring is easily positioned and replaced. Experimental observations show that the structural members of the bracing system remain in their elastic zones, except for the steel ring. In addition, the destruction was limited to the steel ring. As the variety of steel pipes forming the required steel rings are limited, this article describes an experimental investigation of three steel rings made of two halfrings. As the type of connection affects the ring performance, these experiments investigate the effects of different types of half-ring connections. To complete the investigation, some numerical studies have been performed using ANSYS software. The results of this investigation show that the hysteresis curve of the steel specimen made of steel plates is wide and that a tensile ductility factor of 8.68 is achieved.
  Keywords: Steel Ring | Energy Dissipator | Ductility | Braced Frame | Cyclic Load | Structure Engineering Laboratory


  چکیده فارسی:

  در طول چند دهه گذشته اتحقیقات گسترده ای برای افزایش انعطاف پذیری از (حلقه های) منحنی های متحدالمرکز انجام شده است. یکی از این روش برای افزایش انعطاف پذیری و اتلاف انرژی واقع درمحدوده تقاطع حلقه ای است . در امتداد این خطوط ، از حلقه فولاد استفاده شده که از لوله های فولادی ساخته شده اند و به عنوان یک اتلاف کننده انرژی مورد تحلیل و محاسبه عددی قرار گرفته اند . این مطالعات نشان می دهد که مهار بند مجهز به (میراگر) حلقه ای ازجنس فولاد نماینگر یک منحنی پسماند پایدار و گسترده ای می باشد؛ علاوه بر این، حلقه ای که از فولادساخته شده باشد به راحتی می تواند دوران کند (چرخش داشته باشد) . مشاهدات تجربی نشان می دهد که اعضای ساختاری سیستم مهاربندی در محدوده الاستیک خود ، باقی می ماند به جز عضو حلقه ای که از فولاد است. علاوه بر این، تخریب حلقه فولادی محدود است . انواع لوله های فولادی مورد نیاز برای ساخت حلقه فولادی از نظر نوع و تنوع جنس بسیار محدود است، این مقاله شرح یک تحقیق تجربی سه حلقه فولادی است که در واقع از دو نیم حلقه تشکیل شده اند. به نوعی تاثیر عملکرد اتصال حلقه ای ، و اثرات انواع مختلف اتصالات نیمه حلقه ای در این آزمایشات مورد بررسی قرار میگیرد . برای تکمیل تحقیقات، برخی از مطالعات عددی با استفاده از نرم افزار ANSYS انجام شده است. نتایج حاصل از این تحقیق نشان می دهد که منحنی پسماند نمونه فولاد ساخته شده از صفحات فولاد گسترده است و هم اینکه یک عامل شکل پذیری کششی (در محدوده عددی) 8.68 است .
  کلید واژه ها: حلقه از فولاد | اتلاف انرژی | شکل پذیری | قاب مهاربندی | بار چرخه ای | آزمایشگاه مهندسی سازه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 8610 کیلوبایت


  قیمت: 34000 تومان  27200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-مکانیک
موضوعات
footer