دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده کاوی: گرایشات و کاربردهای آتی - 2012

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی ( data mining )
 • Data Mining: Future Trends and Applications داده کاوی: گرایشات و کاربردهای آتی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  داده کاوی: گرایشات و کاربردهای آتی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Data Mining: Future Trends and Applications


  منبع:

  International Journal of Modern Engineering Research (IJMER), Vol.2, Issue.6, Nov-Dec. 2012 pp-4657-4663


  نویسنده:

  Annan Naidu Paidi


  چکیده انگلیسی:

  Knowledge has played a significant role on human activities since his development. Data mining is the process of knowledge discovery where knowledge is gained by analyzing the data store in very large repositories, which are analyzed from various perspectives and the result is summarized it into useful information. Due to the importance of extracting knowledge/information from the large data repositories, data mining has become a very important and guaranteed branch of engineering affecting human life in various spheres directly or indirectly. The purpose of this paper is to survey many of the future trends in the field of data mining, with a focus on those which are thought to have the most promise and applicability to future data mining applications.
  Keywords: Current and Future of Data Mining | Data Mining | Data Mining Trends | Data mining Applications


  چکیده فارسی:

  دانش از زمان توسعه خود، یک نقش قابل توجه در فعالیتهای انسانی ایفا کرده است. داده کاوی فرآیند کشف دانش است جایی که دانش ازطریق تحلیل داده های ذخیره شده در حافظه های بسیار بزرگ که از نقطه نظرات مختلف تحلیل می شوند و نتجیه آن به صورت اطلاعات مفید خلاصه می شود به دست می آید. به دلیل اهمیت استخراج دانش/اطلاعات از حافظه های بزرگ داده ها، داده کاوی یک شاخه بسیار مهم و تضمین شده ای از مهندسی شده است که بر روی زندگی انسان در حوزه های مختلف به صورت مستقیم یا غیر مستقیم اثر گذاشته است. هدف این مقاله ارزیابی بسیاری از گرایشات آتی در رشته داده کاوی با تمرکز روی گرایشاتی که گمان می رود که بیشترین نوید و کاربردپذیری را در کاربردهای آتی داده کاوی داشته باشد می باشد.
  کلیدواژه ها: وضعیت فعلی و آتی داده کاوی، داده کاوی، گرایشات داده کاوی، کاربردهای داده کاوی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 48 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer