دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده کاوی داده های بزرگ: وضعیت فعلی، و پیش بینی وضعیت آتی - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده کاوی داده های بزرگ: وضعیت فعلی، و پیش بینی وضعیت آتی - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی ( data mining )
 • Mining Big Data: Current Status, and Forecast to the Future داده کاوی داده های بزرگ: وضعیت فعلی، و پیش بینی وضعیت آتی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  داده کاوی داده های بزرگ: وضعیت فعلی، و پیش بینی وضعیت آتی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Mining Big Data: Current Status, and Forecast to the Future


  منبع:

  ACM, SIGKDD Explorations, 2013, Volume 14, Issue 2


  نویسنده:

  Wei Fan, Albert Bifet


  چکیده انگلیسی:

  Big Data is a new term used to identify the datasets that due to their large size and complexity, we can not manage them with our current methodologies or data mining software tools. Big Data mining is the capability of extracting useful information from these large datasets or streams of data, that due to its volume, variability, and velocity, it was not possible before to do it. The Big Data challenge is becoming one of the most exciting opportunities for the next years. We present in this issue, a broad overview of the topic, its current status, controversy, and forecast to the future. We introduce four articles, written by influential scientists in the field, covering the most interesting and state-of-the-art topics on Big Data mining.


  چکیده فارسی:

  داده های بزرگ اصطلاح جدیدی است که در اشاره به مجموعه داده هایی که بعلت اندازه بزرگ و پیچیدگی ان ها، نمی توان ان ها را با روش های فعلی یا ابزارهای نرم افزاری موجود برای داده کاوی مدیریت نمود، استفاده می شود. داده کاوی داده های بزرگ توانایی در استخراج اطلاعات سودمند از مجموعه داده های بزرگ یا جریان-های داده ها است که بعلت حجم، تغییرپذیری، و سرعت ان، قبلا انجام اینکار ممکن نبود. مقاله حاضر، به مرور منابع موجود درباره این موضوع، وضعیت فعلی ان، بحث، و پیش بینی وضعیت اتی داده های بزرگ می-پردازد. در این مقاله، با معرفی چهار مقاله نوشته شده توسط دانشمندان صاحب نام و بانفوذ در این زمینه، به معرفی جالب ترین و اخرین پیشرفت های صورت گرفته در موضوع داده کاوی داده های بزرگ می پردازیم.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 76 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer