دانلود مقاله و خرید ترجمه:چالش های برنامه اقامتی مبتنی بر اجتماع در ساباه، مالزی: امیدوار یا ناامید؟ - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:چالش های برنامه اقامتی مبتنی بر اجتماع در ساباه، مالزی: امیدوار یا ناامید؟ - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Challenges of community-based homestay programme in Sabah, Malaysia: Hopeful or hopeless? چالش های برنامه اقامتی مبتنی بر اجتماع در ساباه، مالزی: امیدوار یا ناامید؟
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چالش های برنامه اقامتی مبتنی بر اجتماع در ساباه، مالزی: امیدوار یا ناامید؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Challenges of community-based homestay programme in Sabah, Malaysia: Hopeful or hopeless?


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management Perspectives 21 (2017) 1–9


  نویسنده:

  Velan Kunjuraman , Rosazman Hussin


  چکیده انگلیسی:

  This paper explores the challenges faced by the participants of community-based homestay programme in Dagat Village of Lower Kinabatangan-Segama Wetlands of Sabah, Malaysia. Primary data were gathered through field observation and in-depth interviews conducted with the participants in September 2015 and March 2016. The results of this study revealed that the tourism activities based on homestay programme in Dagat Village have the potential to be developed because of its vast natural resources but it was found that the local community faced many challenges during their homestay operation at the study site, which include lack of infrastructure development, poor promotional activity, lack of trained human resource, safety and security issues, poor local leadership, and lack of tourism management experiences that cause the homestay programme operation to be unsustainable. Therefore, this study recommends the importance of collaboration and partnerships among tourism stakeholders in order to achieve a successful ecotourism development.
  Keywords: Community-based tourism | Community participation | Challenges | Lower Kinabatangan-Segama wetlands


  چکیده فارسی:

  این مقاله چالشهای پیش روی شرکت کنندگان در برنامه اقامت مبتنی بر اجتماع را در دهکده داگات واقع در جزایر خشکی کیناباتانگان – سگاما در ساباه مالزی را بررسی می کند. داده های اولیه ازطریق مشاهدات میدانی و مصاحبه های عمیق انجام شده با شرکت کنندگان در سپتامبر 2015 و مارس 2016 جمع آوری شد. نتایج این مطالعه نشان داد که فعالیتهای گردشگری مبتنی بر برنامه اقامت در دهکده داگات این توانایی را دارند که به دلیل منابع طبیعی فراوان آن توسعه یابند اما پی برده شده است که جامعه محلی درطی عملیات اقامتشان در محل مورد مطالعه با چالشهای بسیاری روبرو بوده است که شامل فقدان توسعه زیرساختی، فعالیت ضعیف ترویجی، فقدان منابع انسانی، مسائل ایمنی و امنیتی و رهبری ضعیف محلی می شود. بنابراین این مطالعه اهمیت همکاری و مشارکت دربین ذی نفعان گردشگری را به منظور دستیابی به یک توسعه گردشگری محلی موفق، توصیه می کند.
  کلیدواژه ها: گردشگری مبتنی بر اجتماع | مشارکت اجتماعی | چالش ها | جزایر خشکی کیناباتانگان – سگامای پایینی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1200 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer