دانلود مقاله و خرید ترجمه:سیستم سلامت الکترونیکی توزیع شده با واحدهای هوشمند خود مراقبتی - 2009

دانلود مقاله و خرید ترجمه:سیستم سلامت الکترونیکی توزیع شده با واحدهای هوشمند خود مراقبتی - 2009
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده هوش مصنوعی ( Artificial intelligence )
 • Distributed e-Health System with Smart Self-care Units سیستم سلامت الکترونیکی توزیع شده با واحدهای هوشمند خود مراقبتی

  سال انتشار:

  2009


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سیستم سلامت الکترونیکی توزیع شده با واحدهای هوشمند خود مراقبتی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Distributed e-Health System with Smart Self-care Units


  منبع:

  IEEE, Intelligent Computer Communication and Processing, 2009


  نویسنده:

  Mircea Rusu, Gavril Saplacan, Gheorghe Sebestyen, Calin Cenan, Lorand Krucz, Timotei Nicoara, Nicolae Todor


  چکیده انگلیسی:

  ith chronic diseases and also to improve the responsiveness and quality of medical services a distributed eHealth system was designed. A key element of this system is the Smart Self-Care Unit (SSCU) that allows remote acquisition of medical data from patients treated or monitored at home. This unit is composed of a set of smart medical sensors and devices connected through a wireless network. The system assures mobility for the patients under observation and seamless transfer of medical data to the healthcare centers (hospitals, clinics, general practitioners, etc). The patients can interact remotely with medical personnel and may have access to medical services through a distributed, multiserverbased application. A number of autonomous medical applications (servers) deployed in every medical center cooperate in order to offer an integrated healthcare system. Medical information concerning patients enrolled in this system is exchanged between medical entities and self-care units. As part of this system a portal application offers a set of useful medical services such as: information about doctors, medical units and their services, secure storage of personal medical records, discussion forum for patients and doctors or statistical processing of recorded medical data.
  IEEE Keywords: Medical services | Remote monitoring | Wireless sensor networks | Diseases | Delay | Medical treatment | Patient monitoring | Biomedical monitoring | Intelligent sensors | Hospitals


  چکیده فارسی:

  به منظور اطمینان از مانتیورینگ بیماران مبتلا به بیماری های قلبی و همچنین برای بهبود واکنش و کیفیت نسبت به خدمات دارویی یک سیستم سلامت e توزیع شده طراحی گردیده است. یک عنصر کلیدی از این سیستم واحد هوشمند خود مراقبتی SSCU است که اجازه فراگیری داده های پزشکی از بیماران درمان شده و یا مورد بررسی در منزل را فراهم می کند. این واحد متشکل از مجموعه ای از سنسور های پزشکی هوشمند و تمهیداتی است که از طریق یک شبکه بیسیم به یکدیگر متصل شده اند. این سیستم اطمینان می دهد که تحرک برای بیماران تحت مراقبت و انتقال یکپارچه داده های پزشکی به مراکز مراقبت های پزشکی ( بیمارستان ها، کلینیک ها ، مشاغل عمومی و ..... ) به چه صورت است. بیماران می توانند به صورت از راه دور با پرسنل پزشکی در تعامل بوده و ممکن است به خدمات دارویی از طریق یک اپلیکیشن چند سروری و توزیع شده دسترسی داشته باشند. یک تعداد از واحدهای کنترل داخلی اپلیکیشن های پزشکی ( سرور) در هر مرکز پزشکی به کار گرفته شده است که به منظور ارائه سیستم های مراقبت از سلامتی همکاری می کنند. اطلاعات دارویی در رابطه با بیماران در این سیستم ثبت شده است و بین نهاد های دارویی و واحد های خود مراقبتی تبادل شده است. به عنوان بخشی از این سیستم یک اپلیکیشن پورتال یک مجموعه از خدمات دارویی مفید را ارائه می دهد که نظیر: اطلاعاتی در رابطه با پزشکان؛ واحد ای دارویی و خدمات آنها؛ ذخیره سازی ایمن رکوردهای دارویی شخصی و میدان های مباحثاتی برای بیماران و پزشکان و یا پردازش آماری داده های دارویی ثبت شده است.
  کلمات کلیدی: خدمات پزشکی | نظارت از راه دور | شبکه های حسگر بی سیم | بیماری ها | تاخیر | درمان پزشکی | مانیتورینگ بیمار | نظارت پزشکی | سنسورهای هوشمند | بیمارستان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 381 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
هوش-مصنوعی
موضوعات
footer