دانلود مقاله و خرید ترجمه:افزایش عملکرد در میکرو شبکه با چند باس با کنترل DG - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:افزایش عملکرد در میکرو شبکه با چند باس با کنترل DG - 2016
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • Performance Enhancement in a Multi bus Micro Grid by the control of DG افزایش عملکرد در میکرو شبکه با چند باس با کنترل DG
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  افزایش عملکرد در میکرو شبکه با چند باس با کنترل DG


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Performance Enhancement in a Multi bus Micro Grid by the control of DG


  منبع:

  IJCTA, 9(29), 2016, pp. 353-359


  نویسنده:

  K. Sainadh Singh * Ch. N. Narasimharao** B. Venkata Prasanth* J. Viveka


  چکیده انگلیسی:

  Today India’s eye laid on Green Energy resource development due to the Power Market scenario. Still in India the renewable energy generation is at Distribution level only. Due to the increase in the distributed generation systems at micro grid the power quality issues are arising. In our paper a new control topology has been developed for Distributed generating systems in a multi bus micro grid systems where UPQC has placed at utility grid. The proposed control topology for distributed generating systems will compensates the voltage and current harmonics in the multi bus micro grids. The SIMULINK version of our proposed model has presented in this paper. SIMULINK results shows the proposed control topology gives the good performance.
  Keywords : DG | Micro Grid | UPQC.


  چکیده فارسی:

  امروز هند به دنبال توسعه ی منابع انرژی سبز است و این امر به خصوص با معرفی سناریوی قدرت بازار شدت گرفته است. هنوز هم در هند تولید انرژی تجدیدپذیر تنها در سطح توزیع است. با توجه به افزایش سیستم‌های تولید توزیع شده در میکرو شبکه‌ها، مسائل کیفیت توان در حال افزایش هستند. در این مقاله یک توپولوژی کنترل جدید برای سیستم‌های تولید توزیع شده در سیستم‌های میکرو شبکه‌ی با چند باس توسعه یافته است که در آن UPQC در شبکه‌ی برق قرار گرفته است. توپولوژی کنترلی پیشنهادی برای سیستم‌های تولید توزیع شده، هارمونیک‌های جریان و ولتاژ را در میکرو شبکه‌های با چند باس جبران می کنند. نسخه‌ی SIMULINK مدل پیشنهادی ما در این مقاله ارائه شده است. نتایج SIMULINK نشان می دهد که توپولوژی کنترل پیشنهادی، عملکرد خوبی دارد.
  کلمات کلیدی: DG | میکرو شبکه | UPQC


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1732 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer