دانلود مقاله و خرید ترجمه:نگرش مصرف کننده نسبت به رویکرد بازاریابی علّی یا سببی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نگرش مصرف کننده نسبت به رویکرد بازاریابی علّی یا سببی - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • CONSUMERS’ ATTITUDES TOWARDS CAUSE-RELATED MARKETING نگرش مصرف کننده نسبت به رویکرد بازاریابی علّی یا سببی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نگرش مصرف کننده نسبت به رویکرد بازاریابی علّی یا سببی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  CONSUMERS’ ATTITUDES TOWARDS CAUSE-RELATED MARKETING


  منبع:

  Economic Sciences, 62 (3), 2015, 343-356, DOI 10.1515/aicue-2015-0023


  نویسنده:

  Dubravka SINČIĆ ĆORIĆ*, Marija DROPULJIĆ**


  چکیده انگلیسی:

  The paper presents the development of 5-point Likert scale for measuring attitudes towards cause-related marketing, as well as its application on a sample of Croatian consumers. The results of the research show that respondents are familiar with cause-related marketing and regard it as a good investment in the community. They see cause-related marketing campaigns as a good communication tool; they find a cause to be relevant for their personal involvement in campaigns, although the match between the cause and the product’s characteristics seems to be less important. Finally, respondents do not find the size of the donation to be crucial for their participation in cause-related marketing campaigns, but they find it important to know about the size of the donation. The results of the research can serve to marketing managers, who need to thoroughly consider how to communicate specific elements of campaigns in order to achieve maximum understanding by the target group.
  Keywords: cause-related marketing | Likert scale for measuring attitudes | elements of cause-related marketing campaigns


  چکیده فارسی:

  مطالعه ، توسعه مقیاس پنج نقطه ایی لیکرت را برای سنجش نگرش نسبت به بازاریابی علّی یا علتی ، و همچنین کاربرد آن در مطالعه ایی که روی نمونه هایی از مصرف کنندگان در کرواسی انجام شده را نشان میدهد . نتایج حاصل از این مطالعه نشان میدهد که پاسخ دهندگان با بازاریابی علّی/ علتی (که از این پس آنرا بازاریابی علی میخوانیم) آشنایی دارند و انرا بعنوان یک سرمایه گذاری خوب در جامعه میشناسند . آنها کمپینهای بازاریابی علّی را بعنوان یک ابزار ارتباطی بسیار خوب مد نظر قرار میدهند ، آنها علت اجتماعی که میتواند به سرمایه گذاری شخصی آنها در کمپین ها مربوط باشد را دریافتند ، گرچه تطبیق بین نگرشی علّی و محصولات بنظر خیلی حایز اهمیت بشمار نمیرود . در نهایت ، پاسخ دهندگان نتوانستند اندازه ی کمک مالی که برای سهیم شدن انها در کمپین های بازاریابی علی را پیدا کنند اما آنها دریافتند که دانستن اندازه ی کمک مالی بسیار حایز اهمیت است . نتایج حاصل از تحقیق انجام شده را میتوان برای مدیران بازاریابی بکاربرد و نیازمند در نظر گرفتن این موضوع است که چگونه عناصر ارتباطی مهم در کمپین ها را میتوان بمنظور دستیابی به حداکثر موارد درک شده بوسیله ی گروه هدف بکار برد .
  واژگان کلیدی : بازاریابی علّی | مقیاس لیکرت برای سنجشِ نگرش | عناصر کمپینهای بازاریابی علّی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 27

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 156 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer