دانلود مقاله و خرید ترجمه:اشتراک گذاری دانش : بررسی و جهت دهی به تحقیقات آینده - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:اشتراک گذاری دانش : بررسی و جهت دهی به تحقیقات آینده - 2010
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش کامپیوتر ( Knowledge Management )
 • Knowledge sharing: A review and directions for future research اشتراک گذاری دانش : بررسی و جهت دهی به تحقیقات آینده

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اشتراک گذاری دانش : بررسی و جهت دهی به تحقیقات آینده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Knowledge sharing: A review and directions for future research


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Human Resource Management Review 20 (2010) 115–131


  نویسنده:

  Sheng Wang , Raymond A. Noe


  چکیده انگلیسی:

  The success of knowledge management initiatives depends on knowledge sharing. This paper reviews qualitative and quantitative studies of individual-level knowledge sharing. Based on the literature review we developed a framework for understanding knowledge sharing research. The framework identifies five areas of emphasis of knowledge sharing research: organizational context, interpersonal and team characteristics, cultural characteristics, individual characteristics, and motivational factors. For each emphasis area the paper discusses the theoretical frameworks used and summarizes the empirical research results. The paper concludes with a discussion of emerging issues, new research directions, and practical implications of knowledge sharing research.
  Keywords: Knowledge sharing | Knowledge exchange | Knowledge management


  چکیده فارسی:

  موفقیت ابتکارات مدیریت دانش مرتبط با اشتراک گذاری دانش است . این مقاله مطالعات كمي و كيفي سطح دانش فردی اشتراک گذاری دانش را بررسی می کند . براساس بررسی ادبیات ما چارچوبی برای فهم بررسی های اشتراک گذاری دانش توسعه داده ایم . این چارچوب 5 حوزه تاکید بر پژوهش های اشتراک گذاری دانش را مشخص می کند: زمینه سازمانی ، ویژگی های تیمی و درون فردی ، ویژگی های فرهنگی ، ویژگی های شخصی و عامل های انگیزشی . برای هر یک ار حوزه های تاکید این مقاله چارچوب های نظری استفاده شده را بحث می کند و نتایج تجربی تحقیقات را خلاصه می کند . مقاله شامل بحث مسائل در حال ظهور ، جهت دهی تحقیقات جدید و پیامد های تجربی تحقیقات اشتراک گذاری دانش می شود .
  کلمات کلیدی : اشتراک گذاری دانش | تبادل اطلاعات | مدیریت دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 40

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 123 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش-کامپیوتر
موضوعات
footer