دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدل All-in-one برای طراحی شبکه های لوله توزیع بهینه آب - 2017

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده عمران - آب و فاضلاب ( Civil Engineering - Water and Wastewater )
 • All-in-one model for designing optimal water distribution pipe networks مدل All-in-one برای طراحی شبکه های لوله توزیع بهینه آب
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدل All-in-one برای طراحی شبکه های لوله توزیع بهینه آب


  عنوان انگلیسی مقاله:

  All-in-one model for designing optimal water distribution pipe networks


  منبع:

  Drink. Water Eng. Sci. Discuss., doi:10.5194/dwes-2017-8, 2017


  نویسنده:

  Dagnachew Aklog and Yoshihiko Hosoi


  چکیده انگلیسی:

  This paper discusses development of an easy-to-use, all-in-one model for designing optimal water distribution networks. The model combines different optimization techniques into a single package in which a user can easily choose what optimizer to use and can compare results of different optimizers to gain confidence on the performances of the models. At present, three optimization techniques are included in the model: linear programming (LP), genetic algorithm (GA), and a heuristic one by one reduction method (OBORM) which was previously developed by the authors. The optimizers were tested on a number of benchmark problems and performed very well in terms of finding optimal or near-optimal solutions with a reasonable computation effort. The results indicate that the model effectively addresses the issues of complexity and limited performance trust associated with previous models and thus can be used for practical purposes.


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی توسعه استفاده آسان مدل All-in-oneبرای طراحی شبکه های توزیع بهینه آب می پردازد. این مدل تکنیک های بهینه سازی مختلف را در یک بسته واحد ترکیب می کند که در آن کاربر به راحتی می تواند بهینه ساز را انتخاب کند و می تواند نتایج بهینه سازهای مختلف را برای به دست آوردن اعتماد در اجرای مدل مقایسه کند. در حال حاضر، سه تکنیک های بهینه سازی در مدل گنجانده شده است: برنامه ریزی خطی (LP)، الگوریتم ژنتیک (GA)، و روش ابتکاری کاهش یکی یکی (OBORM) که قبلا توسط نویسندگان بسط داده شده است. بهینه سازها در تعدادی از مشکلات معیار مورد آزمایش قرار گرفته و به خوبی ازلحاظ پیدا کردن راه حل های بهینه یا نزدیک به بهینه با یک محاسبه منطقی انجام می شوند. نتایج نشان می دهد که مدل به طور موثر به پیچیدگی مسائل و عملکرد محدود مورد اعتماد مرتبط با مدل های قبلی پرداخته و در نتیجه می تواند برای اهداف عملی مورد استفاده قرار گیرد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 986 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
عمران---آب-و-فاضلاب
موضوعات
footer