دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه ای در مورد نفوذ حالت جامد در اتصالات بهم پیوسته نیکل تیتانیوم و تیتانیوم سیلسیم کاربید - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه ای در مورد نفوذ حالت جامد در اتصالات بهم پیوسته نیکل تیتانیوم و تیتانیوم سیلسیم کاربید - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده متالوژی ( Metallurgy )
 • Interfacial study of NiTi–Ti3SiC2 solid state diffusion bonded joints مطالعه ای در مورد نفوذ حالت جامد در اتصالات بهم پیوسته "نیکل تیتانیوم" و "تیتانیوم سیلسیم کاربید"
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مطالعه ای در مورد نفوذ حالت جامد در اتصالات بهم پیوسته "نیکل تیتانیوم" و "تیتانیوم سیلسیم کاربید"


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Interfacial study of NiTi–Ti3SiC2 solid state diffusion bonded joints


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Materials Science and Engineering A622(2015)168–177


  نویسنده:

  A. Kothalkar, A. Cerit, G. Proust, S. Basu, M. Radovic, I. Karaman


  چکیده انگلیسی:

  The interfaces between the stress-assisted diffusion bonded Ti3SiC2 and equiatomic NiTi, two distinct material systems that show pseudoelasticity were studied. The interfaces were formed in the 800– 1000 1C temperature range, for 1, 5 and 10 h under flowing argon. Bonding was observed in all the cases considered, except at 800 1C after 1 h. Morphology and reaction phases in the interface were characterized using scanning electron microscopy, elemental micro probe analysis and electron backscatter diffraction analysis. The interfacial structure formed between NiTi and Ti3SiC2 layers consists of NiTi/Ti2Ni/Ti5Si3/NiTiSi/Ti3SiC2. Diffusion of Si into NiTi from Ti3SiC2, and Ni from NiTi into reaction zone was found to be responsible for the formation of reaction layers in the interface and thus for bonding at these conditions. The overall reaction layer thickness grows following the parabolic kinetic law. Nanoindentation and Vickers micro hardness tests were carried out to investigate the mechanical properties of the interface. Nano-indentation showed that the elastic moduli of the phases in the interface are close to that of Ti3SiC2 while their hardness is higher than that of both Ti3SiC2 and NiTi. Artificially formed cracks through microindents were observed to be branched and propagated into Ti3SiC2 phase indicating good resistance against delamination.
  Keywords: Ti3SiC2 | NiTi | Shape memory alloys | MAX phases | Solid state diffusion bonding


  چکیده فارسی:

  در این مقاله تعامل بین تنش های به هم پیوسته در شرایط یکسان و برابر اتمی برای مواد "تیتانیوم سیلیسیم کاربید" و "نیکل تیتانیوم" در حالت نفوذ یافته تحت شرایطی که دو نوع سیستم ساختاری مختلف که حالت الاستیسیته کاذبی از خود نشان میدهند بررسی شده است. این دو ماده در محدوده 800 تا 1000 درجه سانتی گراد برای مدت زمان 1 و 5 و 10 ساعت تحت اثر گاز آرگون در حال تعامل بوده اند.همچنین به هم پیوستگی بجز در 800 درجه سانتی گراد و پس از مدت زمان 1 ساعت در تمامی موارد مشاهده شده است. در مناطقی که از میکروسکوپ روبشی برای بررسی شکل ساختاری وبرخورد فازها استفاده شده است از میکرو پراب و پراش جهت آنالیز استفاده شده است. در ساختار تعاملی شکل گرفته بین نیل تیتانیوم و تیتانیوم سیلیسسوم کاربید لایه هایی شامل NiTi/TI2Ni/Ti5Si3/NiTiSi/Ti3SiC2 مشاهده میشود.نفوذ سیلیسیوم در نیکل تیتانیوم که از تیتانیوم سیلیسیوم کاربید و نیکل که از نیکل تیتانیوم حاصل میشود در منطقه برخورد با یکدیگر خود دلیلی است برای بیان حالت و بازخورد صفحات در سطح که در نهایت منجر به اتصال و پیوستگی در این شرایط خواهد شد.در نهایت رشد ضخامت لایه ها از قانون سینتیکی پارابولیک پیروی میکند.جهت بررسی سختی و همچنین بررسی خواص مکانیکی در سطح میزان زبری سطح برحسب نانو و سختی آن بر حسب ویکرز اندازه گیری شده است. بدلیل اینکه Ti3SiC2 دارای سختی بیشتری از هر دو ماده Ti3SiC2 و NiTi دارد زبری نانوی سطح نشان میدهد که مدول الاستیسیته فازی در سطح بسیار به هم نزدیک و محدود است.بصورت مصنوعی یک سری ترک هایی در سرتاسر دنداه ها پخش شده و نهایتا مشاهده شد که Ti3SiC2 مقاومت خوبی در برابر ترکثیر ترک ها و لایه ای شدن آنها دارد.
  کلیدواژه ها: Ti3SiC2| NiTi | آلیاژهای حافظه دار | فازهای MAX | پیوند نفوذی حالت جامد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 4118 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
متالوژی
موضوعات
footer