دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر زمان جوشکاری نفوذی بر اتصالات فولادی همگن - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر زمان جوشکاری نفوذی بر اتصالات فولادی همگن - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده متالوژی ( Metallurgy )
 • تاثیر زمان جوشکاری نفوذی بر اتصالات فولادی همگن تاثیر زمان جوشکاری نفوذی بر اتصالات فولادی همگن
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیر زمان جوشکاری نفوذی بر اتصالات فولادی همگن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  تاثیر زمان جوشکاری نفوذی بر اتصالات فولادی همگن


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Engineering 100 ( 2015 ) 1678 – 1685


  نویسنده:

  Ladislav Kolařík. Jiří Janovec.Marie Kolaříková. Pavel Nachtnebl.


  چکیده انگلیسی:

  The paper deals with assessment of influence of welding time on welding joint creation. Diffusion welding method in inert gas (Ar 4.8) at low pressure was used. Homogenous welding joints were created from steel E296 (according to EN ISO 10025-2). Homogeneous welds were done for easy assessment of influence of diffusion welding time and temperature on resulting welding interface, which was closely observed. Due to diffusion of carbon and manganese, on the joint interface were created complex iron and manganese carbides (FeMn)3C. It was found that the amount of created carbides depended on temperature and time. At temperature 1000 °C the biggest quantities of carbides were created, already at time 900 s the continuous carbidic strip was created with thickness 1-2 μm. This strip is very brittle and is detrimental to joint properties.
  Keywords: Diffusion Welding | Homogenous Steel Joins | Metallography | Electron microanalysis


  چکیده فارسی:

  این مقاله به ارزیابی تاثیر زمان جوشگاری بر ایجاد اتصال جوش می پردازد. روش حوشکاری نفوذی در گاز خنثی در فشار پایین مورد استفاده قرار گرفته‌است. اتصال همگن جوش از فولاد E296 ایجاد شده است. جوش همگن برای ارزیابی ساده‌ی تاثیر زمان جوشکاری نفوذی و دمای آن بر فصل مشترک حاصل از جوشکاری انجم شده است که به سادگی قابل مشاهده است. به دلیل نفوذ کربن و منگنز بر فصل مشترک تشکیل کمپلکس آهن و کاربید منگنز مشاهده می‌شود. مشاهدات نشان می‌دهد که میزان کاربید ایجاد شده بستگی به زمان و دما دارد. در امی 1000 بیشترین میزان کاربید ایجاد شده و زمان 900 ثانیه نوارهای پیوسته‌ی کاربیدی با ضخامت 1 تا 2 میکرومتر به همراه دارد. این نوار بسیار ترد بوده و تاثیر مخرب بر خاوص اتصال دارد.
  کلیدواژه ها: جوشکاری نفوذی | اتصالات فولادی همگن | متالوگرافی | میکروتحلیل الکترونی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2125 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
متالوژی
موضوعات
footer