دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش انبوه ساز‌ها در بازارهای پاسخ تقاضای شبکه‌ی هوشمند - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش انبوه ساز‌ها در بازارهای پاسخ تقاضای شبکه‌ی هوشمند - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • The Role of Aggregators in Smart Grid Demand Response Markets نقش انبوه ساز‌ها در بازارهای پاسخ تقاضای شبکه‌ی هوشمند

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نقش انبوه ساز‌ها در بازارهای پاسخ تقاضای شبکه‌ی هوشمند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Role of Aggregators in Smart Grid Demand Response Markets


  منبع:

  IEEE JOURNAL ON SELECTED AREAS IN COMMUNICATIONS, VOL. 31, NO. 7, JULY 2013


  نویسنده:

  Lazaros Gkatzikis, Member, IEEE, Iordanis Koutsopoulos, Senior Member, IEEE, and Theodoros Salonidis, Member, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  The design of efficient Demand Response (DR) mechanisms for the residential sector entails significant challenges, due to the large number of home users and the negligible impact of each of them on the market. In this paper, we introduce a hierarchical market model for the smart grid where a set of competing aggregators act as intermediaries between the utility operator and the home users. The operator seeks to minimize the smart grid operational cost and offers rewards to aggregators toward this goal. Profit-maximizing aggregators compete to sell DR services to the operator and provide compensation to endusers in order to modify their preferable consumption pattern. Finally, end-users seek to optimize the tradeoff between earnings received from the aggregator and discomfort from having to modify their pattern.
  Based on this market model, we first address the benchmark scenario from the point of view of a cost-minimizing operator that has full information about user demands. Then, we consider a DR market, where all entities are self-interested and non-cooperative. The proposed market scheme captures the diverse objectives of the involved entities and, compared to flat pricing, guarantees significant benefits for each. Using realistic demand traces, we quantify the arising DR benefits. Interestingly, users that are extremely willing to modify their consumption pattern do not derive maximum benefit.
  Index Terms: aggregator | demand response | electricity market | game theory | optimization theory | smart grid.


  چکیده فارسی:

  طرح مکانیزم‌های پاسخ تقاضای بهینه (DR) برای بخش مسکونی مستلزم چالش‌های قابل توجهی به خاطر تعداد زیادی از کاربران خانگی و اثر ناچیز هر کدام از آنها بر بازار است. در این مقاله، ما یک مدل بازار وراثتی برای شبکه ی هوشمند ارائه می‌کنیم که در آن مجموعه‌ای از انبوه سازان رقابتی به عنوان واسطه‌هایی بین اپراتور کار و کاربران خانگی، رفتار می‌کنند. اپراتور به دنبال حداقل‌سازی هزینه‌ی عملیاتی شبکه‌ی هوشمند است و منافعی را به انبوه ساز‌ها در جهت این هدف، ارائه می‌کند. انبوه ساز‌های حداکثرساز سود برای فروش خدمات DR به اپراتور و ارائه‌ی خنثی سازی به کاربران نهائی در جهت تغییر الگوی مصرف قابل ترجیحشان، رقابت می‌کنند. درنتیجه، کاربران نهایی به دنبال بهینه‌سازی مبادله‌ی بین درآمدهای دریافتی از انبوه ساز و ضررهای تغییر الگوی آنها هستند.
  براساس این مدل بازار، ما در ابتدا سناریوی معیار را از نقطه نظر اپراتور حداقل کننده‌ی هزینه، بررسی می‌کنیم که دارای اطلاعات کاملی در مورد تقاضاهای کاربر است. سپس، یک بازار DR را در نظر می‌گیریم، که در آن تمام موجودیت‌ها در جهت منافع شخصی و غیرمشارکتی هستند. طرح بازار پیشنهادی هدف‌های متنوعی از موجودیت‌های مشترک را به دست آورده و آن‌ها را با قیمت گذاری یکنواخت مقایسه کرده و مزایای قابل توجهی را برای هریک تضمین می‌کند. با استفاده از ردهای تقاضای واقع گرا، ما مزایای برآمده از DR را کمی سازی می‌کنیم. به طور قابل توجهی، کاربرانی که در سطح وسیعی متمایل به تغییر الگوی مصرف خود هستند، مزیت حداکثر را به دست نمی‌آورند.
  اصطلاحات کلیدی – انبوه ساز | پاسخ تقاضا | بازار برق | نظریه‌ی بازی | نظریه‌ی بهینه سازی | شبکه‌ی هوشمند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 592 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer