دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازاریابی و اخلاق: اخلاق اسلامی چه سهمی دارد و چالش های پیش رو - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازاریابی و اخلاق: اخلاق اسلامی چه سهمی دارد و چالش های پیش رو - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • Marketing and Ethics: What Islamic Ethics Have Contributed and the Challenges Ahead بازاریابی و اخلاق: اخلاق اسلامی چه سهمی دارد و چالش های پیش رو
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بازاریابی و اخلاق: اخلاق اسلامی چه سهمی دارد و چالش های پیش رو


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Marketing and Ethics: What Islamic Ethics Have Contributed and the Challenges Ahead


  منبع:

  Springer, Journal of Business Ethics, July 2015, Volume 129, Issue 4, pp 833–845


  نویسنده:

  Abbas J. Ali · Abdulrahman Al-Aali


  چکیده انگلیسی:

  This article examines the role of Islamic ethics in the marketing field. It presents Islamic contributions to the field by referencing original sources and concepts that are often not easily available to researchers and practitioners alike. In foundational texts, Islamic ethics have their own marketing practice prescriptions, practices that are driven by a discipline which shuns any dichotomy between organizational and societal interests. The paper underscores the role of marketers in improving the well-being of individuals and the community and presents a framework for analyzing the link between Islamic ethics and societal welfare vis-a-vis marketing. Several marketing issues are identified and the contributions of Islamic teachings are presented. This paper, too, identifies emerging ethical dilemmas and the necessity to tackle them in a way that strengthens the role of marketing in societal affairs and ensures morally driven conduct.
  Keywords: Marketing exchange | Islamic ethics | Marketing ethics | Religion and business | Marketing function


  چکیده فارسی:

  این مقاله نقش اخلاق اسلامی را در زمینه بازاریابی مورد بررسی قرار می دهد. در واقع نشان می دهد که سهم اسلامی موجود در این زمینه بوسیله ارجاع به منابع اصلی و مفاهیمی صورت می پذیرد که اغلب به آسانی در دسترس نیستند و به صورت یکسان در اختیار محققان و پژوهشگران قرار نمی گیرند. در متون اصیل ، اخلاق اسلامی مقررات و شیوه های بازاریابی خودش را دارد و از نظم و انضباطی مشتق می شود که از هرگونه دوگانگی بین منافع سازمانی و منافع اجتماعی جلوگیری می کند. این مقاله بر نقش بازاریابان در بهبود رفاه افراد و جوامع و ارائه چارچوبی به منظور تجزیه و تحلیل ارتباط بین اخلاق اسلامی و رفاه اجتماعی در بازاریابی با شخص رو به رو تاکید دارد. چند مسئله در مورد بازاریابی شناسایی شده است و سهم آموزه های اسلامی نیز مورد بررسی قرار گرفته است. این مقاله ، معضلات اخلاقی نوظهور و همچنین ضرورت مقابله با آنها را به منظور تقویت امور اجتماعی مورد بررسی قرار می دهد تا از هدایت رفتاری و اخلاقی اطمینان حاصل سازد.
  کلمات کلیدی: مبادله بازاریابی | اخلاق اسلامی | اخلاق بازاریابی | دین و کسب و کار | عملکرد بازاریابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 110 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer