دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک دیدگاه هوشمندانه الگوی تطبیق برای بهبود رتبه صفحه وب - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک دیدگاه هوشمندانه الگوی تطبیق برای بهبود رتبه صفحه وب - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی ( data mining )
 • An Ingenious Pattern Matching Approach to Ameliorate Web Page Rank یک دیدگاه هوشمندانه الگوی تطبیق برای بهبود رتبه صفحه وب

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک دیدگاه هوشمندانه الگوی تطبیق برای بهبود رتبه صفحه وب


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An Ingenious Pattern Matching Approach to Ameliorate Web Page Rank


  منبع:

  International Journal of Computer Applications (0975 – 8887) Volume 65– No.24, March 2013


  نویسنده:

  Dheeraj Malhotra, Neha Verma


  چکیده انگلیسی:

  There is a spectacular growth in Web based information sources and services. It is estimated that, there is approximately doubling of Web pages every year. The rapid expansion of Web is enjoyable because of the growth of information but it is also leading to problems of increased difficulty in extracting relevant information from the Web. Most existing Web mining algorithms are not efficient enough to possess attractive Time and Space complexities. In this paper, a mathematical approach to deal with various problems related to time complexity is developed and this intelligent Web mining optimizes the use of Web dictionary and previously spend time statistic to improve the ranking process of Web pages. The proposed system can be merged as a module in search engine to improve the Web page ranking process.
  Keywords: Intelligent Web mining | Pattern matching | Web page ranking.


  چکیده فارسی:

  رشد چشمگیری در منابع و خدمات اطلاعاتی مبتنی بر وب وجود دارد. تخمین زده می شود که هرسال صفحات وب تقریبا" دوبرابر می شوند. گسترش سریع وب به دلیل رشد اطلاعات، لذت بخش است اما این امر همچنین منجر به مشکلات و دشواری زیاد در استخراج اطلاعات مناسب از وب نیز می شود. اکثر الگوریتم های موجود برای واکاوی داده های وب در دارا بودن ترکیب جذابی از زمان و فضا به حدکافی کارآمد نیستند. در این مقاله یک دیدگاه ریاضی برای مواجهه با مشکلات مختلف مربوط به پیچیدگی زمان ایجاد می شود و این واکاوی داده ای هوشمند استفاده از فرهنگ لغت وب و آمار زمانی که قبلا" برای بهبود فرآیند رتبه بندی صفحات وب صرف شده است را بهینه می کند. سیستم پیشنهادی می تواند به عنوان یک مدل در موتور جستجو جهت بهبود فرآیند رتبه بندی صفحات وب استفاده شود.
  کلیدواژه ها: واکاوی هوشمند وب | هماهنگ سازی الگو | رتبه بندی صفحات وب


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 224 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer