دانلود مقاله و خرید ترجمه:خطرات و سرمایه گذاری در شراکت های خصوصی همگانی (PPP): دیدگاههایی از سرمایه گذاران - 2011

دانلود مقاله و خرید ترجمه:خطرات و سرمایه گذاری در شراکت های خصوصی همگانی (PPP): دیدگاههایی از سرمایه گذاران - 2011
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Risks and the financing of PPP: Perspectives from the financiers خطرات و سرمایه گذاری در شراکت های خصوصی همگانی (PPP): دیدگاههایی از سرمایه گذاران

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  خطرات و سرمایه گذاری در شراکت های خصوصی همگانی (PPP): دیدگاههایی از سرمایه گذاران


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Risks and the financing of PPP: Perspectives from the financiers


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - The British Accounting Review 43 (2011) 294–310


  نویسنده:

  Istemi Demirag, Iqbal Khadaroo, Pamela Stapleton, Caral Stevenson


  چکیده انگلیسی:

  Public private partnerships (PPP) are an established model for most governments internationally to provide infrastructure-based services, using private finance. Typically the public authority will sign a contract with a special purpose vehicle (SPV), which, because of the holistic nature of PPP, in turn sub-contracts the finance, design, construction, maintenance and soft services to companies that are often related to its shareholders. Thus there is a considerable network of linked organisations that together procure and provide the PPP project.
  While there is an increasing body of research that examines these PPP projects, much of it is interview or case study based so that the evidence is drawn from a small number of interviews or cases in specific sectors. It also focuses on the public sector procurer and the private sector contractor in the network of organisations. Although it has been recognised that the perceptions of the financiers may vary from those of other key PPP players there is much less research that focuses on the financiers. In this paper we report the results of a postal questionnaire survey, administered to 109 providers of senior debt and equity, from which the response rate was just less than 40%. We supplement these findings with a small number of illustrative quotes from interviewees, where the cited quote represents a commonly held view. We used SPSS and Nvivo to analyse the data.
  The findings show that when assessing PPPs financiers perceive a very wide range of risks as important, and that it is important to them that many of these risks are either insured or allocated to sub-contractors. When considering participating in PPPs, financiers agree that working with familiar partners on familiar projects and in familiar sectors is important, which may raise barriers to entry and undermine competitive processes.
  Keywords: Public–private partnerships | Private finance initiative | Risk mitigation


  چکیده فارسی:

  شراکت های خصوصی همگانی (PPP) یک مدل بین المللی ایجاد شده برای اکثر دولتها جهت تامین خدمات مبتنی بر زیرساخت با استفاده از مالی سازی خصوصی می باشد. نوعا" مرجع ذی صلاح یک قراردادی با یک حامل دارای هدف ویژه (SPV) امضا خواهد کرد که به دلیل طبیعت کل نگرانه PPP، قراردادهای فرعی درمورد امور مالی، طراحی، ساخت، نگهداری و خدمات نرم را به شرکتهایی که اغلب با سهامداران خود در ارتباط هستند ارائه خواهد کرد. بنابراین یک شبکه قابلتوجهی از سازمانهای مربوط به هم وجود دارد که باهم پروژه PPP را تهیه و تامین می کنند.
  بااینکه بدنه رو به رشدی از تحقیقاتی که این پروژه های PPP را بررسی می کنند وجود دارد اما بیشتر آنها مبتنی بر مصاحبه یا مطالعه موردی هستند تا شواهدی از یک تعداد بسیار اندکی از مصاحبه ها یا موارد را در بخشهای خاص ترسیم کنند. همچنین روی فراهم کننده بخش عمومی و پیمانکار بخش خصوصی در شبکه سازمانها تمرکز می کنند. اگرچه تشخیص داده شده است که مشاهدات متخصصان مالی ممکن است با مشاهدات دیگر بازیگران PPP متفاوت باشد اما تحقیقات بسیار اندکی وجود دارد که روی متخصصان امور مالی تمرکز کند.
  در این مقاله ما نتایج یک ارزیابی پرسشنامه پستی را که برای 109 فراهم کننده ارشد سرمایه و دارائی ارسال شد گزارش می کنیم که از بین آنها نرخ پاسخ فقط کمتر از 40% بود. ما این یافته ها را با تعداد اندکی از نقل قول های گویا از مصاحبه کننده ها تکمیل می کنیم جاییکه نقل قول های ارجاع داده شده نشانگر یک دیدگاه عرفا" ثابت بودند. ما از SPSS و Nvivo برای تحلیل داده ها استفاده کردیم.
  یافته ها نشان می دهند که به هنگام بررسی PPP ها، متخصصان مالی یک محدوده بسیار وسیعی از خطرات را مهم قلمداد می کنند و برای آنها مهم است که بسیاری از این خطرات یا بیمه شده اند یا اختصاص به پیمانکاران فرعی دارند. به هنگام بررسی مشارکت در PPP ها، متخصصان مالی موافقت می کنند که کار کردن با شریک های آشنا روی پروژه های آشنا و در بخشهای آشنا حائز اهمیت است که ممکن است موانعی ایجاد کرده و فرایندهای رقابتی را تحلیل ببرد.
  کلیدواژه ها: شراکت های خصوصی همگانی | سرمایه گذاری بخش خصوصی | کاهش خطر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 50

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 120 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer