دانلود مقاله و خرید ترجمه:گردشگری روغن زیتون: ارتقای توسعه روستایی در اندلس (اسپانیا) - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:گردشگری روغن زیتون: ارتقای توسعه روستایی در اندلس (اسپانیا) - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Olive oil tourism: Promoting rural development in Andalusia (Spain) گردشگری روغن زیتون: ارتقای توسعه روستایی در اندلس (اسپانیا)
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  گردشگری روغن زیتون: ارتقای توسعه روستایی در اندلس (اسپانیا)


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Olive oil tourism: Promoting rural development in Andalusia (Spain)


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management Perspectives 21 (2017) 100–108


  نویسنده:

  Maria Genoveva Millán-Vazquez de la Torre, Juan Manuel Arjona-Fuentes, Luis Amador-Hidalgo


  چکیده انگلیسی:

  Foods with certificates of quality are gaining more and more relevance in peoples diets. Every day there is more of a demand to visit production facilities, to learn how food products are elaborated and to sample them. These products include olive oil, a typical product from Andalusia (southern Spain). This study aims to analyze what olive oil tourism has to offer in this region. A survey was conducted on companies on the olive-oil gastronomic route and their designations of origin in order to determine their degree of involvement in the development of the tourism product of “olive oil tourism”. The main contribution of this study is that is the first to analyze several olive-oil Designations of Origin from all of Andalusia, looking for the synergies with other gastronomic routes in the region, which could increase visitors demands and also the level of development and wealth in the area.
  Keywords: Oil tourism | Rural development | Protected denomination of origin | Gastronomy | Spain | Tourist perceptions


  چکیده فارسی:

  غذاهای دارای گواهی کیفیت، هرچه بیشتر درحال به دست آوردن جایگاه در رژیم غذایی مردم هستند. هر روز بیش از یک تقاضا برای بازدید از تاسیسات تولید جهت یاد گرفتن اینکه چگونه محصولات غذایی ساخته می شوند و برای نمونه گیری از آنها، وجود دارد. این محصولات شامل روغن زیتون می شود، یک محصول نمونه از اسپانیا (اسپانیای جنوبی). هدف این مطالعه تحلیل این است که گردشگری روغن زیتون چه چیزی باید در این منطقه ارائه دهد. یک ارزیابی روی شرکتهای تولید مواد غذایی روغن زیتون و اسم و منشأ اصلی آنها به منظور تعیین درجه دخیل بودن آنها در توسعه محصول گردشگری در "گردشگری روغن زیتون" انجام شد. سهم اصلی این مطالعه این است که اولین تحلیل روی منشأ چندین شرکت روغن زیتون از سراسر اسپانیا می باشد و به دنبال هم افزایی با دیگر جریان های غذایی در منطقه می باشد که می تواند تقاضاهای بازدید کنندگان و همچنین سطح توسعه و ثروت را در این ناحیه افزایش دهد.
  کلیدواژه ها: گردشگری روغن | توسعه روستایی | نشان محفوظ اصل | آشپزی | اسپانیا | برداشت های گردشگر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 937 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer