دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر واکاوی وب در تجارت الکترونیک - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر واکاوی وب در تجارت الکترونیک - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی ( data mining )
 • The Review of Web Mining in E-commerce مروری بر واکاوی وب در تجارت الکترونیک

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری بر واکاوی وب در تجارت الکترونیک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Review of Web Mining in E-commerce


  منبع:

  IEEE, 2013 International Conference on Computational and Information Sciences


  نویسنده:

  Yanduo Zhao, International School


  چکیده انگلیسی:

  Web data mining is a key tool for e-commerce in such an age of Internet. Due to previous studies, there is no such a mining technology superior to others. Therefore, this paper can give a simplified comprehension of web data mining and indicate the improvement direction of each kind of mining algorithm based on their existing defects. This paper first introduces the main process of data mining, including collect data, preprocess data, store the data, apply data mining technologies and evaluate the result. Then this paper tries to analyze different kinds of data mining technologies and how they are used in e-commerce. Finally, we predict the development trend of web data mining in ecommerce domain.
  Keywords: review | web data mining | e-commerce oriented | association rule | visualization | development trend


  چکیده فارسی:

  واکاوی داده های وب یک ابزار کلیدی برای تجارت الکترونیک در یک چنین عصر ایترنتی است. به دلیل مطالعات قبلی، هیچ چنین فناوری واکاوی برتر از سایر فناوری ها وجود ندارد. بنابراین این مقاله می تواند یک درک ساده ای از واکاوی داده های وب را ارائه کرده و مسیر بهبود هر نوعی از الگوریتم واکاوی را برمبنای نواقص موجود نشان دهد. این مقاله درابتدا فرآیند اصلی واکاوی داده ای شامل جمع آوری داده ها، پیش – پردازش داده ها، ذخیره کردن داده ها، به کارگیری فناوری های واکاوی داده ای را معرفی کرده و نتایج را بررسی می کند. سپس این مقاله سعی می کند که انواع مختلف فناوری های واکاوی داده ای و اینکه چگونه آنها در تجارت الکترونیک استفاده می شوند را تحلیل کند. درنهایت ما مسیر توسعه واکاوی داده های وب را در حوره تجارت الکترونیک پیش بینی می کنیم.
  کلیدواژه ها : مرور | واکاوی داه های وب | جهت گیری تجارت الکترونیک | قانون انجمنی | تجسم فکری | مسیر توسعه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 78 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer