دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهینه سازی موتور جستجوگر برمبنای الگوریتم شبکه های عصبی BP - 2011

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های عصبی ( Neural Networks )
 • Search Engine Optimization Based on Algorithm of BP Neural Nnetworks بهینه سازی موتور جستجوگر برمبنای الگوریتم شبکه های عصبی BP

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بهینه سازی موتور جستجوگر برمبنای الگوریتم شبکه های عصبی BP


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Search Engine Optimization Based on Algorithm of BP Neural Nnetworks


  منبع:

  IEEE, 2011 Seventh International Conference on Computational Intelligence and Security


  نویسنده:

  Shuo Wang, Kaiying Xu


  چکیده انگلیسی:

  Every user has a distinct background and a specific goal when searching for information on the Web. The goal of Web search personalization is to tailor search results to a particular user based on that user’s interests and preferences. This paper presents an approach of search engine optimization based on algorithm of BP neural networks aiming at meeting the increasing requirements of modern people to Internet information retrieval. The method makes the search engine more intelligent and personalized, which strives for providing optimum retrieval result to the users.
  Keywords: Personalized search engine | BP Neural Networks | Implicit Feedback


  چکیده فارسی:

  هر کاربری به هنگام جستجوی اطلاعات بر روی وب، یک پیش زمینه متمایز و یک هدف خاصی دارد. هدف از بهینه سازی جستجوی وب، سازماندهی نتایج جستجو برای یک کاربر خاص بر مبنای علائق و اولویت های آن کاربر است. این مقاله یک دیدگاهی درباره بهینه سازی موتورهای جستجوگر برمبنای الگوریتم شبکه های عصبی BP و با هدف برآورده کردن نیازهای روزافزون مردم نوین به بازیابی اطلاعات اینترنتی ارائه می کند. این روش موتورهای جستجوگر را هوشمندتر و شخصی تر می کند که تلاشی برای فراهم کردن نتایج بازیابی بهینه برای کاربران است.
  کلیدواژه ها: موتور جستجوگر شخصی سازی شده | شبکه های عصبی BP | بازخورد ضمنی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 61 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-عصبی
موضوعات
footer