دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک روش یکپارچه برای طراحی سبز: چرخه‌ی حیات، AHP فازی و حسابداری مدیریت محیطی - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک روش یکپارچه برای طراحی سبز: چرخه‌ی حیات، AHP فازی و حسابداری مدیریت محیطی - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • An integrated approach for green design: Life-cycle, fuzzy AHP and environmental management accounting یک روش یکپارچه برای طراحی سبز: چرخه‌ی حیات، AHP فازی و حسابداری مدیریت محیطی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک روش یکپارچه برای طراحی سبز: چرخه‌ی حیات، AHP فازی و حسابداری مدیریت محیطی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An integrated approach for green design: Life-cycle, fuzzy AHP and environmental management accounting


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - The British Accounting Review 46 (2014) 344-360


  نویسنده:

  Hing Kai Chan , Xiaojun Wang, Anna Raffoni


  چکیده انگلیسی:

  The growing awareness of environmental issues has made the design of eco-friendly products a critical task for modern businesses. Almost all the costs and the environmental performance of a product over its life-cycle are determined in its design and development phase. The selection of alternative green designs is, however, a major challenge in todays competitive environment. The increasing pressure on time-to-market conflicts with the analytical approach typically required when using conventional environmental management accounting (EMA) tools such as Life-Cycle Assessment (LCA) and Life-Cycle Costing (LCC). This paper introduces a comprehensive method that integrates the LCA and EMA concepts, fuzzy logic and Analytical Hierarchical Process (AHP), to measure the environmental and organisational performance of different designs. We propose a screening model to help designers reduce their reliance on LCA and present a case study to demonstrate that this approach provides a systematic method of evaluating alternative designs and identifying product design improvement options. The measurement approach presented in this research can help companies reduce development lead time by screening out undesirable design options. More importantly, the approach can be modelled with the mere use of an Excel spreadsheet, which means limited resources are needed to implement the proposed method.
  Keywords: Fuzzy-AHP | Product development | Sustainability | Life-cycle | Environmental management accounting


  چکیده فارسی:

  افزایش آگاهی نسبت به مشکلات محیطی، طراحی محصولات سازگار با محیط زیست را به یک عمل حیاتی برای کسب و کارهای مدرن تبدیل کرده است. تقریبا تمامی هزینه‌های عملکرد محیطی یک محصول نسبت به چرخه‌ی حیات آن در فاز طراحی و توسعه، به دست می‌آیند. با این حال، انتخاب طرح‌های متفاوت سبز نیز در محیط رقابتی کنونی یک چالش عمده به شمار می‌رود. معمولا در رویکرد تحلیلی، افزایش فشار بر اختلافات زمان به بازار هنگام استفاده از ابزار حسابداری مدیریت محیطی (EMA) مانند ارزیابی چرخه‌ی حیات (LCA) و هزینه‌ی چرخه‌ی حیات (LCC)، امری ضروری است. این مقاله به معرفی یک روش جامع می‌پردازد که مفاهیم LCA و EMA، منطق فازی و فرآیند سلسله مراتب تحلیلی (AHP) را برای اندازه‌گیری عملکرد سازمان‌دهی و محیطی طرح‌های مختلف، معرفی می‌کند. ما نیز یک مدل نمایشی را برای کمک به طراحان در جهت کاهش وابستگی به LCA پیشنهاد می‌کنیم و با یک مطالعه‌ی موردی نشان می‌دهیم که این رویکرد، یک روش سیستماتیک از ارزیابی طرح‌های متغیر فراهم می‌کند و گزینه‌های ارتقای طراحی محصول را شناسایی می‌کند. رویکرد اندازه‌گیری که در این تحقیقات ارائه شده است می‌تواند با جداسازی گزینه‌های طراحی نامطلوب به شرکت‌ها در کاهش زمان هدایت توسعه، کمک کند. مهم‌تر از هرچیز، این رویکرد را می‌توان با استفاده‌ی خالص از یک صفحه‌ی گسترده‌ی اکسل، مدلسازی کرد، به این معنی که منابع محدودی برای پیاده‌سازی روش پیشنهادی لازم هستند.
  کلمات کلیدی: AHP فازی | توسعه‌ی محصول | پایداری | چرخه‌ی حیات | حسابداری مدیریت محیطی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 46

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 749 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer